Pardubice – Liberec 5:0 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 1:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 5:8 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (po pr.)
Havířov – Olomouc 0:4 (kon.) | Vsetín – Třinec 0:7 (kon.) | Písek – Hr. Králové 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:0 (kon.) | Letňany – HC Litvínov 2:6 (kon.)
Piráti Chomutov
5:4 (1:2, 2:2, 1:0 - 1:0)
HC Plzeň 1929
Sobota 22.11.2014, 13:00 • SD ARÉNA • Extraliga staršího dorostu

Piráti ztráceli v průběhu utkání už dva góly, ale nakonec dokázali vyválčit důležité dva body v boji o klíčovou čtvrtou pozici ve skupině Západ RAKO extraligy staršího dorostu, když v prodloužení zdolali druhou Plzeň. (15:13:35)

61:03
    Piráti právě vstřelili branku!
    Druhý bod si připisují domácí, kterým ho vystřelil ALAN LYSZCZARCZYK. Polský útočník v chomutovských službách postupoval z levé strany na Zemana, bekhendem neuspěl, ale vlastní pokus dorazil do sítě. Bez asistence.

60:17
    Hosté se rychle dostali do útoku a z levé strany vypálil Kantner jen do betonů Strejce.

60:05
    Plzeň úvodní buly prodloužení vyhrála, ale puk má na hojekách za vlastní brankou.

60:01

Domácí ve třetím dějství vyrovnali těsný náskok hostů, takže uvidíme prodloužení, protože další gól už brankáři nepustili.

60:00

59:47
    Kodýtek si ještě najížděl před branku na přihrávku, ale čepelí hole tečoval puk mimo tři tyče chomutovské branky.

59:31
    Ta ale dostala kotouč do středního pásma.

59:23
    Plzeň kombinuje v útoku a hledá skulinku v obraně Pirátů.

58:50
    Piráti po buly zaútočili, Dejmek se na pravé straně prokličkoval do zakončení, ale Zeman mezeru mezi rukou a tělem utěsnil. Buly v obranném pásmu Plzně.

58:34
    Domácí gólman si nyní musel upravit výstroj, což poněkud oddálilo buly.

58:34
    Pirátům se nyní nepovedla rozehrávka a dopustili se zakázaného uvolnění. Vhazuje se po levici Strejce.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny začínají ve středním pásmu.

57:18
    Další souboj Zemana s Lyszczarczykem končí vítězství hostujícího brankáře, který nadvakrát zkrotil střelu polského útočníka z mezikruží. Buly v obranné třetině Plzně.

56:57
    Puk se po buly dostal do středního pásma a následně jej do útočné třetiny zavezl domácí Lyszczarczyk, který vystřelil, ale Zemana nepřekvapil.

56:40
    Váchal nahazoval od modré, puk tečoval obránce a ten skončil v ochranné síti. Buly před Strejcem.

Libor Kult

Branky a nahrávky: 9. Hřebíček (Adámek), 31. D. Novák (Lyszczarczyk), 36. Polák (Lyszczarczyk, Hlaváček), 42. Adámek (Rohla, Hajič), 62. Lyszczarczyk – 11. Rubner (Kantner), 15. Kaňák (Stráský, Vavřička), 32. Kaňák (Stráský), 33. Kantner (Kodýtek, Pokorný)

Piráti Chomutov: Alex Strejc – Hlaváček, O. Dvořák, T. Běhula, D, Novák, Bukač, A. Novák, Hajič – Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, M. Svoboda, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Rohla (A), D. Šilar, Adámek (C).
    HC Plzeň 1929: Zeman – Kačena, Kvasnička, Váchal, Kaňák (C), Čechura, Sedláček, Ivanič – Pokorný, Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Krásný, Kantner, Kodýtek (A), Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský (A)

Rozhodčí: Luczków – Mareš, Sládek