Montreal – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 3:1 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Toronto – Washington 6:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:1 (kon.)
Minnesota – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 5:2 (kon.) | Los Angeles – Chicago 1:4 (kon.)
Arizona – Calgary 0:3 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:4 (kon.) | Detroit – Vancouver 5:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Pittsburgh Penguins
Neděle 30.11.2014, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

58:31
    Jenže to nevydrželo dlouho Nick Spaling (PIT) putuje na trestnou lavici za hrubost.

55:51
    Nyní se bude vylučovat na obou stranách. Za menší potyčku si odsedí dvě minuty na trestné lavici Blake Comeau (PIT) a Nathan Gerbe (CAR).

38:15
    Elias Lindholm (CAR) byl tvrdě masírován před bránou, což neunesl a po soupeři se ohnal hokejkou. To postřehl rozhodčí a domácího útočníka vylučuje za sekání.

37:09
    Jenže teď přišel zbytečný faul v podání Blakea Comeaua (PIT), který oslabuje svůj tým a nabízí Carolině možnost na vyrovnání.

31:33
    Pittsburská hvězda Sidney Crosby (PIT) před bránou fauloval a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

29:07
    Pittsburgh bude mít možnost přesilové hry. Jay Harrison (CAR) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za zdržování hry.

25:29
    Carolina bude mít možnost na srovnání. Jevgenij Malkin (PIT) si posedí dvě minuty na trestné lavici za hákování.

18:47
    Sidney Crosby nyní mohl ujíždět sám na Chudobina, ale v zakončení mu překážel John-Michael Liles (CAR), který ho zastavil pouze za cenu faulu.

10:42
    Nathan Gerbe (CAR) nejdříve tvrdě atakoval Desprese, což se vůbec nelíbilo Jaysonu Megnovi, který šel svého spoluhráče pomstít, ale Gerbe ho nakonec složil judistickým chvatem k ze mi a oba kohouti si jdou odpočinout na pět minut na trestnou lavici. Steve Downie (PIT) ještě navíc dostává dvě minuty za napadení.

03:17
    Robert Bortuzzo (PIT) je dnes prvním hráčem, který usedne na trestnou lavici. Je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

David Košinár

Branky a nahrávky: 4. Faulk (Rask, Gerbe), 60. Staal (Faulk, Rask) – 4. Kunitz (Malkin, Comeau), 6. Bortuzzo (Martin, Ebbett), 56. Erhoff

Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Sekera, Faulk, Liles, Hainsey, Gleason, Jordán – Tlustý, Staal "C", Semin – Gerbe, Nash, Lindholm – Skinner, Rask, Nestrašil – Boychuck, McClement, Dwyer
    Pittsburgh Penguins: Greiss (Fleury) – Letang, Martin, Erhoff, Maatta, Despres, Scuderi – Hornqvist, Crosby "C", Spaling – Comeau, Malkin, Kunitz – Downe, Sutter, Megna – Adams, Ebbett, Sill