Montreal – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 3:1 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Toronto – Washington 6:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:1 (kon.)
Minnesota – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 5:2 (kon.) | Los Angeles – Chicago 1:4 (kon.)
Arizona – Calgary 0:3 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:4 (kon.) | Detroit – Vancouver 5:3 (kon.)
Arizona Coyotes
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Calgary Flames
Neděle 30.11.2014, 04:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:44:17)

Calgary dnes zaslouženě vítězí 3:0!

Hráči Arizony Coyotes se sklopenými hlavami opouští led Gila River Arény, dnešní souboj s Calgary nezvládli, hosté potvrdili roli favorita a díky vítězství 3:0 si odváží všechny body! V brance Flames zářil Rämö, který pochytal všechny střely domácích hráčů, v poli se pak třemi body zaskvěl český útočník Jiří Hudler, který je s bilancí 1+2 právem vyhlášen první hvězdou zápasu!

60:00

59:51
    Jenže tam se neprosazují a je to jasné, Rämö může slavit nulu!

59:29
    Engelland rozehrává z vlastního pásma, ale domácí se bleskově dostávají do třetiny Flames.

59:00
    Poslední minuta zápasu, puk ve středním pásmu.

58:35
    Puk za brankou Flames, domácí se snaží alespoň o čestný úspěch, překazit soupeři radost z čistého konta.

58:07
    Vhazování ve středním pásmu, domácí získávají puk a nastřelují ho do třetiny Flames.
    Neprůstřelný Rämö!

57:11
    Jiří Hudler je evidentně při chuti, další jeho střela, Dubnyk chytá a přerušuje hru.

56:47
    Coyotes v útočném pásmu, střelu Yandleho, z pravé strany, Rämö chytá.

56:18
    Po střele Russella musí zasahovat Dubnyk, který raději přerušuje hru. Bude se vhazovat po jeho levici.

55:15
    Komerční přestávka.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, puk mají na své holi hosté, kteří kombinují v útočném pásmu.

53:45
    Hosté se již nepouští do útočení, vyčkávají ve středním pásmu, hrát musí domácí.

53:18
    Ekman-Larsson pálí od modré, ale "orazítkoval" pouze mantinel za brankou Calgary.

52:22
    Rämö má puk ve své moci a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

51:09
    Zakázané uvolnění Calgary, vhazování po pravici Rämö.

50:58
    Stone pálí od modré, ale trefuje pouze bránícího Glencrosse.

49:52
    Michálek nahazuje puk na branku Flames, kde zkouší zakončit Rieder, ale puk nedokázal zpracovat.

49:20
    Nahozený puk v podání hostů, kterým toto stačí, tříbrankový náskok dává dostatečný prostor ke klidu.

48:45
    Nyní se podařilo domácím dostat puk alespoň do středního pásma, to je ale zoufale málo.

48:05
    Vermette se nedokázal vymanit od mantinelu v útočné třetině, nakonec je hra přerušena poté, co se dva hráči Flames srazili v levém kruhu pro vhazování.

47:31
    Domácí tento zápas nezvládají. Nehrají špatně, ale jejich útočná potence není taková, jako u Calgary.
    Jiří HUDLER - 0:3

47:13
    Calgary právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ HUDLER dokázal bekhendem dotlačit puk do branky, Zbyněk Michálek tam možná "sáhl" do dráhy puku a ten končí v brance, využitá přesilová hra Flames, třetí bod Jiřího Huldera v zápase! Asistence: Sean Monahan a Dennis Wideman.

46:49
    Vylučuje se, na trestnou lavici zamíří domácí Martin Erat za hákování, hosté si zahrají přesilovou hru.

45:45
    Na druhé straně Michálek nahazuje puk k brance Calgary, ale tam úřadují obránci Flames.

45:06
    Dubnyk musí zasahovat proti střele Monahana.

44:54
    Po úpravě ledu se vhazuje ve středovém kruhu, úspěšnější domácí.
    Johnny GAUDREAU - 0:2

44:07
    Domácí neuspěli v útočném pásmu, kde ztratili puk a hosté z rychlého protiútoku trestají, konkrétně JOHNNY GAUDREAU, který unikl po pravé straně a přesnou střelou nad pravý beton Dubnyka dává druhý gól hostů. Asistence: Jiří Hudler a Mark Giordano.

43:23
    Icing Calgary, hra se stěhuje před Rämö.

42:48
    Diaz prodloužil puk do třetiny Coyotes, ale domácím se podařilo rozehrát.

42:20
    Střela Russella od modré, z levé strany, zblokována, Dubnyk nemusel zasahovat.

41:39
    Ve třetině Flames se ale domácí neprosazují, nakonec ještě Gagner alespoň nahazuje puk do rohu třetiny hostů.

41:18
    Martin Erat ustál souboj za vlastní brankou, nachází Yandleho, ten rozehrává.

40:01

Další třetina začne přibližně v 5:54.

A těsně před koncem druhé třetiny musel ještě Rämö "krotit" nepříjemnou střelu, kdy puk mířil na jeho masku, to byl hodně dobrý zákrok gólmana Flames, který i po čtyřiceti minutách drží domácí střelce v šachu! Hosté vedou díky gólu Brodieho 1:0, čeká nás zajímavá třetí třetina!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:15
    Brandon McMillan pálí z pravé strany, byl docela blízko k brance Flames, tam "zaspal" obránce hostů, ale Rämö zatím bezchybný.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:22
    Rieder se prosmýkl podél levého mantinelu do zakončení, ale jeho střela byla zblokována, puk míří do ochranné sítě, hra přerušena, vhazování po pravici gólmana Flames.

37:57

37:45
    Několik střeleckých pokusů domácích, vše od modré, jako poslední pálil Michael Stone, Rämö chytá a přerušuje hru.

37:29
    Rämö má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, vhazování po jeho pravici.

37:05
    Nyní míří Monahan za pukem do útočného pásma, nakonec raději odchází střídat, ale získal cenné vteřiny.

36:38
    Ne, přesnost přihrávek není zrovna ideální v podání domácího týmu, i proto se hostům zatím daří vyhazovat puky.

36:21
    Puk míří ze třetiny Flames, domácí to musí zkoušet znovu.
    Domácí mohou vyrovnat při nabídnuté přesilové hře

35:56
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici zamíří Brandon Bollig, hosté se budou bránit v oslabení.

35:09
    Doanův pokus z pravé strany neprošel k brance Flames, obránce dokázal puk zblokovat.

34:24
    Další icing Calgary, závěr druhé třetiny patří domácím, kteří ale zatím marně obléhají branku soupeře.

32:25
    Calgary se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

32:01
    Nyní domácí nastěhováni ve třetině Flames, střela Schlemka od modré zblokována, puk míří do středního pásma.

31:15
    Russell rozehrává z vlastní třetiny, hosté útočí po levé straně.

30:33
    Vzápětí ale pálí z levé strany Tobias Rieder, Rämö však chytá a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

30:27
    Střela Martina Erata zblokována, puk se odráží do středního pásma.

29:25
    Zbyněk Michálek odvádí skvělou práci v defenzivě Coyotes, hraje s velkým přehledem!

27:51
    Až ofsajd Calgary na modré přerušuje hru a dává tak domácím možnost prostřídat.

27:40
    Ale hosté stihli již prostřídat, domácí nikoliv a usilovně se brání ve své třetině.

27:20
    Jiří Hudler přetahuje své střídání, jeho střela míří vedle branky.

26:58
    Flames nyní "na koni", hosté mají jasnou převahu, střela Brodieho od modré míří vedle branky Dubnyka.

26:16
    Dubnyk řeší šanci Boumy, byl tam menší závar před brankou Coyotes, puk se odráží mimo.
    T.J. BRODIE - 0:1

24:34
    Hosté po vyhraném vhazování ve vlastní třetině šli do útoku, po levé straně zavezl puk Jiří Hudler, který si všiml na pravé straně volného T.J. BRODIEHO, jemuž adresoval přesnou přihrávku, následuje střela z voleje a přesouvající se Dubnyk byl bez šance, hosté jdou do vedení, Jiří Hudler boduje i v dnešním zápase! Asistence: Jiří Hudler a Lance Bouma.

23:53
    Brandon MacMillan po skvělém pasu Zbyňka Michálka zakončuje, ale Rämö chytá, vše ještě kontroloval Martin Hanzal.

23:45
    Russell si sjíždí od modré blíže k brance, ale ztrácí puk a hrozí rychlý brejk domácích.

23:07
    Ekman-Larsson odehrál před útočícím Monahanem, puk míří do třetiny Flames.

21:55
    Ofsajd Coyotes na útočné modré, příliš rychlý byl Martin Erat, vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:40
    Flames drží útočné pásmo, zatím ale bez střel na branku.

21:24
    Hudler zaváží puk do útočného pásma a počká na dostřídání.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:02.

V první třetině branka nepadla, nejblíže k ní měli hosté, kteří také byli o něco aktivnější, nicméně když Gaudreau neskóroval při svém nájezdu v páté minutě, končí třetina bezgólovou remízou.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:25
    Korpikoski spěchá za nahozeným pukem do třetiny Flames, hrají ale hosté.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:46
    Ještě jedna komerční přestávka.

18:02
    Brodie odehrál puk do středního pásma a je z toho protiútok hostů.

17:25
    Erat se snaží dostat z pravé strany do zakončení, ale dobrou práci tam odvedl bránící Wideman, který mu znemožnil zakončit.

16:40
    Souboj o puk za brankou Calgary, hosté úspěšnější, puk míří zpět do středního pásma.

15:18

14:15
    Yandle zavezl puk do útočného pásma, ale tím to také skončilo, hrají domácí.

13:40
    Oba týmy prostřídaly, puk ve středním pásmu, domácí se snaží proniknout do třetiny Flames.

13:17
    Domácí v útočném pásmu,na ledě formace Martina Hanzala.

12:41
    Zakázané uvolnění Coyotes, hra se stěhuje před Dubnyka.

12:07
    Hudler s pukem na levé straně, přihrává zpět na modrou Russellovi, který pálí od modré, Dubnyk vyráží.

10:50
    Michálek pálí z pravé strany, ale střela byla zblokována, puk míří pouze nad branku.

10:23
    Hraje se dlouho bez přerušení, ale akce končí na obou stranách po přechodu přes útočnou modrou.

07:55
    A je z toho střela Bolliga z levé strany, Dubnyk chytá.

07:40
    Domácí s pukem za vlastní brankou, nepřesnou rozehrávkou darují puk soupeři.
    Nájezd Gaudreaua

07:04
    Gaudreau v samostatném nájezdu, Dubnyk chytá!

06:05
    Zblokovaná střela Giordana z pravé strany, puk končí v ochranné síti, hra přerušena.

05:33
    Dubnyk rozehrává zpoza branky, Coyotes však končí s pukem ve středním pásmu.

04:59

04:43
    Poslední vteřiny z dlouhé přesilové hry Flames.

04:06
    Gaudreau netrefuje branku Coyotes a puk končí ve středním pásmu.

03:45
    Puk za brankou Coyotes, hosté zkouší něco vymyslet.

03:13
    Střelu Gaudreaua z mezikruží dokázal Dubnyk lapit a přerušit hru.

02:43
    Další vyhozený puk ze třetiny Coyotes, opět dobrá práce Zbyňka Michálka v defenzivě.

02:05
    Michálek nabral puk a vyhodil ho obloučkem ze třetiny.

01:45
    A platí to i nyní, kdy je puk ve středním pásmu.

01:25
    Puk směřuje ze třetiny Coyotes, domácí se zatím v pohodě brání.

00:59
    Mikkel Boedker nyní zasáhl vysokou holí Joshe Joorise a vylučuje se, navíc je tam krev, to znamená trest 2+2!

00:01

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Stone, Summers, Murphy – Korpikoski, Vermette, Boedker – Rieder, Hanzla, Doan – Shinnimin, Gagner, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Glencross, Monahan, Jones – Gaudreau, Jooris, Hudler – Ferland, Granlund, Byron – Bollig, Bouma, McGrattan.
    Devan Dubnyk dnes nastoupí v brance Coyotes

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Arizona Coyotes přivítá na svém ledě Calgary Flames.

ARIZONA COYOTES
    ________________________________________

Arizona nezvládla první ze dvou domácích zápasů, když prohrála s Coloradem 3:4 po prodloužení. Dnes tedy mají Kojoti možnost složení reparátu proti Calgary. Že by ale dnešní souboj zastihl Arizonu v dobré pohodě, o tom asi nemůže být řeč – čtyři prohry z posledních pěti utkání, to není přiliš pozitivní fakt, byť za dvě prohry v prodloužení brali Kojoti alespoň bod. V pořadí Pacifické divize se propadli na předposlední, tedy šestou příčku, před beznadějně poslední Edmonton. Také v pořadí Západní konference se příčky, zajišťující play-off vzdalují, akutálně Arizona ztrácí z dvanáctého místa již sedm bodů!

Nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Antoine VERMETTE, který nasbíral šestnáct bodů za šest gólů a deset přihrávek, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená sedmašedesáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Arizony je Keith YANDLE, který má na svém kontě také šestnáct bodů za tři góly a třináct asistencí, aktuálně mu patří sedmdesáté místo v bodování NHL.
    Nejproduktivnější hráč Coyotes Vermette je v hledáčku hned několika klubů!

CALGARY FLAMES

Flames pokračují ve zlepšených výkonech, po těsné porážce 2:3 v Anaheimu čekal další těžký soupeř, San Jose, s nímž si ale již dokázali na jeho ledě poradit a při vítězství 2:0 dokonce udrželi čisté konto! Ve vyrovnané Západní konferenci se tak Calgary drží na pátém místě se třiceti body, s pouze tříbodovou ztrátou na vedoucí Vancouver, ovšem také "pouze" se čtyřbodovým náskokem před nepostupovou Minnesotou!

Nejproduktivnějším hráčem Flames je Mark GIORDANO, který nasbíral čtyřiadvacet bodů za šest gólů a osmnáct přihrávek, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená jedenácté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Calgary je Jiří HUDLER, který má na svém kontě dvacet bodů za deset gólů a deset přihrávek, aktuálně mu patří šestadvacáté místo v bodování NHL.
    Jiří Hudler, hrdina Flames posledních zápasů!

Útočníci Martin ERAT a Martin HANZAL, obránce Zbyněk MICHÁLEK.

Útočník Jiří HUDLER a obránce Ladislav ŠMÍD.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:10.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 25. Brodie (Hudler, Bouma), 45. Gaudreau (Hudler, Giordano), 48. Hudler (Monahan, Wideman)

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Stone, Schlemko, Murphy – Korpikoski, Vermette, Boedker – Rieder, Hanzal, Doan – Shinnimin, Gagner, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Russell, Wideman, Giordano, Brodie, Diaz, Engelland – Glencross, Monahan, Jones – Gaudreau, Jooris, Hudler – Ferland, Granlund, Byron – Bollig, Bouma, Baertschi

Rozhodčí: Rehman, Lee – Gibbs, Grandt

Diváci: 13 530