Pardubice – Litvínov 6:4 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Zlín – Slavia 7:4 (kon.) | Sparta – Třinec 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 2:1 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! TOMÁŠ FILIPPI se odhodlal k sólové akci, když od pravého mantinelu pustil mezi přesilu bránících hráčů a parádní střelou pod víko Rittichovy branky rozhodl o dvou bodech pro Liberec.

61:07
    Látal a Mikulík jeli proti jedinému libereckému obránci, ale první jmenovaný na slovenského gólmana nevyzrál.

59:47
    Ještě jedno vyloučení na závěr třetího dějství! Kubica (MBL) dostává dvě minuty za hákování.

54:41
    Jelínek (LIB) se následně provinil proti pravidlům a dostává dvě minuty.

54:39
    Jelínek se dostal k dorážce Valského střely, ale ani na několikrát neprotlačil puk za záda Davida Ritticha.

52:49
    Vampola se sice neprosmýkl kolem Vidmara (MBL), ten si ho však přidržel a dostává menší trest.

52:25
    Vampola s Urbanem teď předvedli pohledný ťukes, který nakonec zakončil druhý jmenovaný problematickým pokusem pro gólmana Bruslařů.

46:40
    Valský hledal před hostující svatyní Filippiho, ten ale v tísni nezakončil přesně a puk šel tak těsně vedle.

40:59
    Vampola (LIB) zasáhl svého soupeře hokejkou do obličeje a dostává menší trest.

38:40
    Kučný (MBL) si přidržel svého proti hráče a dostává menší trest.

32:13
    Pavel Musil (MBL) se dopustil útočného faulu a na trestné si tak posedí dvě minuty za hákování.

29:22
    Lašák se teď famózně přesunul proti střele Mikulíka, který zakončoval rychlou kombinaci Bruslařů.

28:58
    Víšek dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

25:36
    Uvidíme hru ve čtyřech, Valský (LIB) dostává menší trest za sekání.

25:05
    Urban nezastavil puk na útočné modré, čímž vyslal do nebezpečného kontru Hyku. Po jeho střele se ale zavlnila jen boční síť.

24:33
    Milan Mikulík (MBL) si teď však pobude za hákování na trestné lavici.

21:46
    Z přetlačované v rohu obraného pásma Mladé Boleslavi vzešel jako vítěz Bartek a po drzém průniku kolem hostující klece vystřelil zápěstím jen těsně vedle horního rohu Rittichovy brány.

18:02
    Bartekův střílený pas jemně lízla čepel Vampolovy hole, hostující brankář vyrazil betonem.

15:51
    Hosté jdou do tří! Žabka (MBL) dostává dvě minuty za držení a navrch ještě inkasuje dvě minuty za následný krosček.

14:48
    Jass nabil Valskému a ten se do puku pořádně opřel, bohužel pro domácí trefil jen Ritticha do hrudi.

14:31
    Pavel Musil (MBL) si odsedí dvě minuty za podražení.

11:10
    Filippi (LIB) si při bránění Musila nepočínal čistě a dostává menší trest za hákování.

11:04
    Domácí obrana nepokryla Pavla Musila a ten se tak řítil sám na libereckého gólmana. Rychlý brejk ale nezvládl zakončit přesně.

06:50
    Kica (LIB) hákoval svého soupeře a odsedí si tak dvě minuty.
    Radim ŠIMEK - 1:1

01:53
    To byla ale rychlá odpověď. Domácí se hned po buly ve středovém kruhu usadili v útočném pásmu a výsledkem byla gólová střela RADIMA ŠIMKA od pravého mantinelu. Na tu už Rittich nedosáhl. Asistence: Tomáš Filippi.
    Radan LENC - 0:1

01:23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    To je start! Za ani ne minutu a půl Mladá Boleslav vede! Postaral se o to RADAN LENC, který svou střelu perfektně skryl za bránícího Krenželoka a Lašák tak neměl dobrý přehled o jeho ráně. Asistence: Marek Loskot.