Liberec – Sparta 3:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 3:0 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 1:6 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Jihlava – Olomouc 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 04.12.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou. (19:58:53)

Zápas je u konce, Třinec ho jasně ovládl rozdílem čtyř branek a hostující gólman Svoboda udžel čisté konto. Pardubice tak prohrály už čtrvrtý zápas v řadě.

60:00

59:47
    Puk je ve středním pásmu, zřejmě se už zápas dohraje za součastného stavu.

59:01
    Svoboda přikryl kotouč u své levé tyče lapačkou a poté se před ním strhla mela.

58:42
    Doudera ani na dvakrát nedokázal dostat puk přes pardubického obránce.

57:26
    Po zákroku Červeného se domácím podařilo získat odražený kotouč a vyhodit ho přes všechny čáry.

57:01
    Matěj Bažant (PCE) vylučen na dvě minuty za napadení.

56:50
    Domácí jsou v plném počtu.

55:48
    Hostům se nepodařilo dostat kotouč až na Červeného, naopak Pardubice dokázaly vyhodit kotouč přes všechny čáry.

55:22
    Oceláři se usadili v útočném pásmu a kombinují.

54:50
    Radek Velinský (PCE) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za zrdžování hry.

54:14
    Domácí hrají v plném počtu.

53:32
    Hostům se příliš nevydařila rozehrávka a Pardubice tak mohli vyhodit kotouč z vlastního pásma.

52:39
    Pisarik se prokličkoval až před bránu soupeře, nepodařilo se mu však ideálně zakončit.

52:14
    Jiří Kysela (PCE) si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.

51:44
    Hra se poměrně vyrovnala, ale pořád jsou mírně lepší hosté.

51:00
    Procházka nahodil puk ze středního pásma na bránu hostů, poté kotouč zůstal na boční síťce branky. Hra je přerušena a bude se vhazovat před Svobodou.

50:41
    Pipek nedokázal vybojovat kotouč v útočné třetině, do útoku se tak vydává Třinec.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 9. Pisarik (Jašek), 23. Franek, 28. Heider (Jašek, Franek), 34. Jašek (Franek)

HC Dynamo Pardubice: Husár (41.Červený) – Vácha, Budík, Bažant, Adam, Nedbal, Vála – Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Kusý, Hlaváček, Pipek, Kysela, Krajňák, Panna.
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Doudera, Adámek – Pěnčík, Franek, Murín, Jašek, Severa, Petrák, Bednář, Růžička, Pala, Fejko, Kovařčík.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Lučan