Liberec – Sparta 3:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 3:0 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 1:6 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Jihlava – Olomouc 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 04.12.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

57:01
    Matěj Bažant (PCE) vylučen na dvě minuty za napadení.

52:14
    Jiří Kysela (PCE) si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.

48:05
    Radek Velinský (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Ve třetí třetině bude hájit branku Pardubic starší dorostenec Patrik Červený!

39:58
    Filip Havrda (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

37:01
    Karel Nedbal (PCE) si odsedí na trestné lavici dvě minuty za hákování.

33:57
    Třinec právě vstřelil branku!
    Frankův pokus se ještě Husárovi podařilo vyrazit, jenže domácí obránci nebyli příliš důrazní a pustili k dorážce LUKÁŠE JAŠKA, který puk dorazil do domácí svatyně. Asistence: Tomáš Franek.

30:59
    Petr Heider (TRI) vyloučen na dvě minuty za podražení.

30:39
    Východočeši se po dlouhé době dostali do útoku a poté měl solidní šanci Chvojka, který však prázdnou bránu minul.

27:27
    Jaškovi sice sjel kotouč z čepele při střele, poté se k němu však dostal PETR HEIDER, který už ho dokázal dostat až za záda Husára. Asistence: Lukáš Jašek a Tomáš Franek.

26:40
    Jiří Kysela (PCE) obdržel dvě trestné minuty za hru vysokou holí.

24:08
    Ondřej Vála (PCE) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

22:50
    TOMÁŠ FRANEK vzal vše na sebe a poté co získal kotouč, vypálil od pravého mantinelu a propálil vše, co mu stálo v cestě.

08:15
    Hosté využívají přesilovou hru a ujímají se vedení. Jašek poslal kotouč na modrou čáru ALEXOVI PISARIKOVI, jenž přesnou střelou tahem do levého horního rohu brány překonal pardubického gólmana. Asistence: Lukáš Jašek.

08:03
    Martin Hlaváček (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

05:54
    Růžička se odhodlal ke střele, kterou zastavila až horní tyčka brány Husára.

03:34
    Jiří Severa (TRI) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

01:48
    Tomáš Franek (TRI) si odpyká dvě minuty na trestné lavici za zdržování hry.

01:18
    Lukáš Bednář (TRI) vyloučen na dvě minuty za hákování plus dostal desetiminutový osobní trest.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 9. Pisarik (Jašek), 23. Franek, 28. Heider (Jašek, Franek), 34. Jašek (Franek)

HC Dynamo Pardubice: Husár (41.Červený) – Vácha, Budík, Bažant, Adam, Nedbal, Vála – Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Kusý, Hlaváček, Pipek, Kysela, Krajňák, Panna.
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Doudera, Adámek – Pěnčík, Franek, Murín, Jašek, Severa, Petrák, Bednář, Růžička, Pala, Fejko, Kovařčík.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Lučan