Vsetín – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 6:2 (kon.)
Technika Brno – SK Karviná 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (po pr.) | Žďár n/S – Klatovy 6:0 (kon.)
Trutnov – Pelhřimov 8:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 3:5 (kon.) | Tábor – Řisuty 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Stadion Vrchlabí
3:5 (1:0, 1:1, 1:4)
HC Baník Sokolov
Sobota 06.12.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

59:12
    Baník právě vstřelil branku!
    Domácí přišli o kotouč, kterého se zmocnil VÁCLAV DOBŘEMYSL, který i za pomoci domácího obránce trefil prázdnou branku. Bez asistence.

58:58
    Domácí to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

58:58
    Oddechový čas pro HC Stadion Vrchlabí.

55:06
    Dnešní utkání sleduje 970 diváků.

52:44
    Na půli hřiště fauloval Vojtěch Šik, který si jde odpykat dvouminutový trest za sekání. Domácí tak mají šanci na vyrovnání,

52:01
    Filip oslovil přihrávkou volného Patrika Fořta, který neusměrnil kotouč mezi betony hostujícího brankáře.

49:47
    Daniel Vlach byl sám před brankou, ale přihrávku nečekal a tak kotouč pouze projel skrze brankoviště.

46:01
    Jenže o chvíli později se hosté dostali zpět do pásma a TOMÁŠ ROHAN byl v pravý čas na pravém místě a kotouč zametl za záda bezmocného Neužila. Asistence: Petr Přindiš, Václav Dobřemysl.

45:10
    Útočného faulu se dopustil Patrik Urban, který již míří na trestnou lavici. Vyloučen je na dvě minuty za hákování.

41:58
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Když už byli hosté ve čtyřech, tak se domácí prosazují z přesilové hry. Skákavý kotouč se svezl po rameni Hrušky a skončil až v brance. Úspěšným střelcem se stal TOMÁŠ JIRKŮ. Asistence: Patrik Fořt, Patrik Urban.

41:38
    Dobřemysl je vyloučen na dvě minuty za hákování a domácí budou pokračovat v početní převaze.

40:51
    Tak to je neuvěřitelné. Za jednapadesát vteřin vstřelil Sokolov druhou branku v oslabení! Úspěšným střelcem byl MARTIN ROHAN. Bez asistence.

40:39
    Tak to je špatný začátek v podání domácích. Na levé straně se utrhl VÁCLAV DOBŘEMYSL, který jel sám na Neužila, kterého překonal kličkou do bekhendu. Kotouč zaplul přesně mezi betony domácího brankáře. Bez asistence.

39:44
    Před koncem druhé třetiny si zahrají domácí v početní výhodě. Na trestnou lavici je vykázán za hákování Petr Koblasa.

35:46
    Kotouč poskakoval po brankovišti. Nakonec ho pod sebou ukryl Neužil. Hosté zvyšují obrátky a snaží se vyrovnat.

32:24
    Před branku se dostal Patrik Lenoch, který sám tváří v tvář nepřekonal bekhendem Hrušku. Pokus domácího obránce mířil nad branku.

31:51
    Hosté jdou do čtyř. Na dvě minuty je vyloučen Ivan Říha, který je vyloučen za hákování.

29:08
    Hosté se dostávají zpět do hry. Před brankou se dostal ke kotouči volný PETR KOBLASA, který bekhendovou kličkou nedal šanci Neužilovi. Asistence: Petr Přindiš.

27:51
    Na druhé straně mohli hosté rychle snížit, ale Neužil se položil na zem a nedovolil útočníkům Sokolova zasunout kotouč k pravé tyči.

27:39
    Domácí hala explodovala radostí. Zpoza branky našel Fořt volného TOMÁŠE JIRKŮ, který prostřelil Hrušku a zvýšil náskok domácích o dvě branky. Asistence: Patrik Fořt.

19:56
    Dobřemysl byl sám před Neužilem. Hostující kapitán zvolil střelu golfem, kterou vyrazil domácí brankář.

15:37
    Nádhernou kombinaci zakončoval do prázdné branky Filip, jehož skvělým zákrokem vychytal hostující Petr Hruška.

14:23
    Na zemi zůstal ležet domácí Bláha. Za tento faul je potrestán na pět minut a do konce utkání hostující Vaněk.

10:43
    Domácí hráli ve výhodě, ale vylučovat se nakonec nebude. Od modré čáry vypálil Ondřej Hamerský, jehož pokus se odrazil od mantinelu k volnému TOMÁŠI ŠŤASTNÉMU, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou klec Sokolova. Asistence: Ondřej Hamerský, Martin Filip.

08:08
    Je tu první vyloučení dnešního utkání. Na trestnou lavici usedá Petr Hlaváč, který si jde odpykat dvouminutový trest za nedovolené bránění.

06:19
    Jiří Jakubec se dostal sám před Hrušku, kterého nepřekonal forhendovým pokusem na vyrážečku.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 11. Šťastný (Hamerský, Filip), 28. Jirků (Fořt), 42. Jirků (Fořt, Urban) – 30. Koblasa (Přindiš), 41. Dobřemysl, 41. Martin Rohan, 47. Tomáš Rohan (Přindiš, Dobřemysl), 60. Dobřemysl

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Veselý) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec "C", Filip, Šťastný, Vlach, Bláha, Matějka, Jirků, Urban, Fořt, Oppelt, Marks, Srnský
    Trenér: Josef Řeháček

HC Baník Sokolov: Hruška (Honzík) – Rohan, Martin Rohan, Schusser, Přindiš, Troška, Novák, Šik, Gombár, Kečkeš – Kuběna, Dobřemysl "C", Tomáš Rohan, Koblasa, Vaněk, Sýkora, Račanský, Říha, Csamango
    Trenér: Mikuláš Antonik

Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch