Plzeň – K. Vary | 4:3 (po pr.) | | | Litvínov – Třinec | 3:5 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Liberec – Mountfield HK | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Boston – Chicago | 2:3 (kon.) | | | Buffalo – Calgary | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – New Jersey | 4:1 (kon.) |
Washington – Columbus | 2:3 (po pr.) | | | Ottawa – Los Angeles | 3:5 (kon.) | | | Tampa – Carolina | 2:1 (kon.) |
St. Louis – NY Islanders | 6:3 (kon.) | | | Arizona – Nashville | 1:5 (kon.) | | | Colorado – Winnipeg | 4:3 (2:0 po s.n.) |
San Jose – Minnesota | 2:1 (kon.) |
Chabarovsk – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) | | | Vladivostok – Chanty-Mansijsk | 1:2 (kon.) | | | Novokuzněck – Toljatti | 5:3 (kon.) |
Novosibirsk – Nižněkamsk | 7:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Jaroslavl | 1:2 (kon.) | | | Soči – Dynamo Moskva | 1:6 (kon.) |
Minsk – Omsk | 6:2 (kon.) | | | Čerepovec – Viťaz | 2:4 (kon.) | | | Atlant – Barys | 3:4 (kon.) |
HC Slovan – Ufa | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Dornbirn – Znojmo | 5:1 (kon.) |
Olomouc – Č. Budějovice | 5:0 (kon.) | | | HC Plzeň – Pardubice | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Kladno | 2:5 (kon.) |
Vsetín – Písek | 4:2 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – PZ Kladno | 3:1 (kon.) |
Chomutov – Vítkovice | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Kometa Brno | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Hr. Králové | 5:4 (kon.) |
K. Vary – Třinec | 0:2 (kon.) | | | Jihlava – HC Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Letňany | 6:5 (po pr.) |
Loko Jaroslavl – K. Vary | 2:1 (kon.) |
Žilina – Martin | 1:2 (po pr.) | | | Banská Bystrica – Nitra | 1:0 (kon.) | | | Košice – Skalica | 5:3 (kon.) |
Trenčín – Zvolen | 4:1 (kon.) | | | Piešťany – Poprad | 0:4 (kon.) |
Michalovce – Pov. Bystrica | 6:3 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Topoľčany | 5:0 (kon.) | | | Prešov – Senica | 2:6 (kon.) |
Detva – Spišská N. Ves | 3:4 (po pr.) |
Ústí n/L – Hvězda Praha | 4:3 (kon.) | | | Kadaň – Havlíčkův Brod | 2:7 (kon.) |
Chotěboř – Polička | 2:4 (kon.) | | | Mělník – Příbram | 5:2 (kon.) | | | Stadion Cheb B – Čerti Ostrov | 4:3 (kon.) |
Nové Zámky – Budapešť | 6:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Karlovy Vary B | 3:1 (kon.) | | | Havířov – Třebíč | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 7:10 (kon.) |
konec
Metallurg Novokuzněck
5:3
(2:1, 2:2, 1:0)
Lada Toljatti
52:25
|
Při bránění této situace však fauloval Komaristyj a daruje hostům přesilovku.
|
|
40:43
|
Hned na začátku třetiny oslabuje svůj tým Stanislav Romanov, který dostává dvě minuty za faul kolenem.
|
|
33:07
|
Střelec drué branky hostí Fedorov odchází na trestnou lavici za sekání.
|
|
20:41
|
Nyní se budou muset domácí bránit po vyloučení Skutara.
|
|
18:18
|
Další výhoda pro domácí. Na trestné lavici již sedí Šulakov za držení.
|
|
14:17
|
Šenfeld dostává menší trest za nedovolené bránění a domácí mají šanci přidat další branku.
|
|
05:09
|
A je po přesilovce.Golubev nedovoleně zastavil protihráče a chvíli si zahráme ve čtyřech na obou stranách.
|
|
03:28
|
Tři vteřiny si domácí zahrají ve třech. Kamalov totiž zasáhl soupeře vysokou holí.
|
|
01:31
|
Hosté mají šanci na vyrovnání. Na trestnou totiž sudí posílá Fairchilda za nedovolené bránění.
|
Branky a nahrávky:
2. Kurepanov, 7. Alexandr Romanov (Stoa), 35. Kapotov (Galimov), 37. Kosourov (Kurepanov, Skutar), 60. Malcev (Alexandr Romanov, Stoa) – 7. Petrov (Golubev), 28. Fedorov (Sloboda), 30. Bočarov (Vorobjov)
Rozhodčí: Vasiljev, Kiseljov – Koršak, Černyšev
Diváci:
Neproměněná penalta:
Metallurg Novokuzněck:
Ložkin (30. Chakimov) – Fairchild, Skutar, Bělochvostikov, Kamalov, Kapotov, Gavrilyčev, Dorofejev – Galimov, Turukin, Komaristyj – Alexandr Romanov, Malcev, Stoa – Kurepanov, Mitrjakov, Kosourov – Skladničenko, Musin, Malinovskij, Plotnikov
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Barancev, Hunkes, Šulakov, Ogurcov, Vorobjov, Stanislav Romanov, SLoboda, Stulov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Bělousov, Zaťovič – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Alexandr Strelcov, Fedorov, Vasilij Strelcov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Barancev, Hunkes, Šulakov, Ogurcov, Vorobjov, Stanislav Romanov, SLoboda, Stulov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Bělousov, Zaťovič – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Alexandr Strelcov, Fedorov, Vasilij Strelcov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vasiljev, Kiseljov – Koršak, Černyšev
Diváci:
Ján Jabrocký
@JozefSlina