Boston – Chicago 2:3 (kon.) | Buffalo – Calgary 4:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 4:1 (kon.)
Washington – Columbus 2:3 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:5 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:3 (kon.) | Arizona – Nashville 1:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.)
San Jose – Minnesota 2:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
Colorado Avalanche
4:3 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 12.12.2014, 03:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Coloradu se v této sezoně vůbec nedaří. Lavinám patří se ziskem 24 bodů dvanáctá příčka Západní konference s propastnou ztrátou desíti bodů na osmé San Jose. Nyní celek z Denveru trápí rozsáhlá marodka, zřejmě nejcitelnější ztrátou je absence brankářské jedničky Semjona Varlamova, který se potýká se zraněním třísel a do kolotoče NHL se vrátí nejdříve několik dní po Vánocích. Provizorní jedničkou týmu je dvaadvacetiletý talentovaný gólman Calvin Pickard, který dostane příležitost i dnes. Svěřenci trenéra Patricka Roye prohráli čtyři utkání v řadě.

Poslední zápasy

Colorado Avalanche: Nashville Predators 0:3
    Winnipeg Jets: Colorado Avalanche 6:2
    Calgary Flames: Colorado Avalanche 4:3 pp.

Nejproduktivnější hráči

Tyson Barrie – 20 bodů (3+17)
    Matt Duchene – 18 bodů (9+9)
    Nathan MacKinnon – 18 bodů (5+13)

Tryskáči na rozdíl od svého dnešního soupeře prožívají zatím překvapivě dobrý ročník. Hokejisté Winnipegu dosud nasbírali 35 bodů, za což jim patří sedmá příčka Západní konference. Hráči z kanadské provincie Manitoby bodovali v posledních sedmi zápasech. Pětkrát brali dva body za výhru, dvakrát prohráli v prodloužení.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Colorado Avalanche: Pickard (Berra) – Hejda, Johnson, Guenin, Barrie, Stollery, Redmond – Tanguay, Duchene, O´ Reilly – Landeskog, MacKinnon, Iginla – Briere, Talbot, McLeod – Holden, Carey, Rendulič

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Stuart, Trouba, Chiarot, Byfuglien, Pardy, Postma – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Frolík – Thorburn, Lowry, Halischuk – Galiardi, Slater, Peluso

Rozhodčí: Meier, L´ Ecuyer – Mach, Devorski.

Za malou chvíli zazní v domácím stánku Colorada Avalanche Pepsi Center hymny států, z nichž obě mužstva pochází, nejprve kanadská, posléze americká.

00:01

00:23
    Wheeler vjel do útočného pásma a z mezikruží přestřelil bránu Calvina Pickarda, který dnes hájí svatyni Lavin.

01:10
    S kotoučem se v úvodních pasážích více "mazlí" hosté.

01:20
    To se snažil změnit Tyson Barrie, který se hnal do útoku, přes posledního obránce Winnipegu se však nepropracoval.

02:08
    Zach Redmond se ocitl před Pavelcovou bránu, český gólman si připsal první zákrok v zápase.

02:30
    První zákrok v zápase předvedl proti střele Chiarota od modré čáry i Pavelcův protějšek Calvin Pickard.

02:55
    První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí, Dustin Byfuglien podrazil bruslí Gabriela Landeskoga a usedá za katr.

03:26
    Přesilovkovou kombinaci zakončoval z mezikruží Iginla, kotouč poslal mimo bránu, hosté se vzápětí osvobodili.

03:35
    Následně se kotouče chopil Brian Little a ze středního pásma poslal hodně nepříjemný pokus, s nímž měl Pickard překvapivě velké problémy.

03:59
    Barrieho pokus od modré čáry vyřešil Pavelec.

04:20
    Hosté se hnali do přečíslení dva na jednoho, Galiardi však svůj bekhend poslal na parťáka unikajícího s ním příliš rychle na to, aby jej dokázal zpracovat.

04:40
    Hosté jsou ve vlastním oslabení poměrně nebezpeční, nyní se nejen osvobodil, cenné vteřiny poté u zadního mantinelu v útočném pásmu ušetřil Andrew Ladd.

04:55
    Není tedy nic překvapivého, že hosté své první oslabení bez větších problémů ubránili.

06:00
    Landeskog vyjel zpoza brány a z otočky pálil do Pavelcova připraveného betonu. Následuje první reklamní přestávka úvodní části.

06:52
    Byfuglien vyzkoušel střelou z ostrého úhlu připravenost Pickarda, brankář Colorada obstál.

07:56
    Little vjel do útočného pásma a vypálil bekhendem těsně nad břevno domácí brány.

09:02
    Rendulič nahrál zpoza brány na Talbota na levém kruhu, ten mířil vedle.

09:10
    Obrovská šance Colorada, Tanguay se dostal do samostatného, Pavelec zasáhl betonem proti němu i následné nepříjemné dorážce.

09:30
    Následně však český brankář podrazil Matta Duchenea a domácí si zahrají druhou přesilovou hru.

10:05
    Iginla vypálil příklepem od modré čáry mimo bránu.

10:15
    Ducheneův pokus z pravého kruhu nejen, že Pavelce vůbec neohrozil, byl tak prudký, že připravil domácí o pásmo.

10:39
    Následně se hosté osvobozují opět.

10:59
    A znovu, Erik Johnson musí zakládat akci úplně od píky.

11:11
    Následně se Laviny dopustily ofsajdu, tahle přesilová hra je zatím nevinná.

11:28
    MacKinnon pálil z ostrého úhlu, Pavelec byl přitisknutý u své levé tyčky a nepřipustil trable.

11:30
    Hosté hrají v plném počtu.

12:38
    McLeod vystřelil od modré čáry mimo prostor brány.

12:50
    Prudkou ránu Guenina Pavelec vyrazil mimo svou svatyni.

12:54
    Možnost první přesilové hry dostanou po reklamní přestávce hosté. Dvě minuty za držení dostal Daniel Briere.

13:17
    Ryan O´ Reilly nejen, že vyvezl kotouč z vlastní třetiny, navíc poté tento specialista na oslabení podržel kotouč v útočné třetině.

13:44
    Hostům se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.

14:13
    Po Byfuglienově nepřesné střele Tryskáči opět ztratili pásmo.

14:54
    Domácí hokejisté se prvnímu oslabení ubránili bez jakýchkoliv problémů.

15:13
    Landeskog zkusil z levého kruhu štěstí střelou zápěstím, Pavelec si pohlídal prostor mezi betony, kam švédský kapitán Colorada pálil a přerušil hru.

15:54
    Na druhé straně střílel z pravého kruhu mimo bránu Wheeler.

16:35
    Lowry se zničehonic uvolnil a dostal se do dobré pozice v blízkosti domácí brány, svůj první důležitý zákrok v zápase lapačkou si připsal Pickard.

17:20
    Hosté jsou v posledních chvílích aktivnější než v předcházejícím průběhu úvodní části.

18:00
    Zatím se jim však nedaří dostat se ke střele.

18:32
    Jednoduchý zákrok Pickarda lapačkou Laddově střele zápěstí od levého mantinelu.

18:41
    Stuartův pokus od modré čáry vyrazil do rohu Pickard.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:24
    Hosté operují v útočném pásmu, Byfuglienova střela vůbec nemířila mezi tři tyče.

19:35
    Tlak Winnipegu přináší první ovoce. Dvě minuty za hákování dostal Nick Holden.

19:40
    Pickard musel v krátkém časovém úseku vytáhnout dva zákroky.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

V úvodní třetině dnešního klání jsme tedy branku neviděli. Nejdříve byli aktivnější domácí hokejisté, v 10. minutě neproměnil svůj samostatný únik Alex Tanguay, důležitý zákrok vytáhl spolehlivý Ondřej Pavelec. Když se nepovedlo Coloradu využít ani jednu ze dvou přesilových her, začali mít více ze hry hosté. Ani ti si však nepřišli na Calvina Pickarda, do druhé třetiny si odnášejí alespoň přesilovou hru po faulu Nicka Holdena.
    Druhá část začne zhruba ve 3:58.

Hosté budou na úvod druhé třetiny dohrávat více než minutu a půl přesilovou hru.

20:01

20:21
    Jeden z hráčů Winnipegu zachytil kotouč v útočném pásmu příliš vysokou hokejkou a za malou chvíli se bude vhazovat až u Pavelce.

20:31
    Při pokusu o znovudobytí útočného pásma se Tryskáči dopustili ofsajdu.

21:00
    Little vypálil z levého kruhu, Pickard vytasil beton.

21:21
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté svou přesilovou hru přece jen využívají. Nejprve ohrozil Pickarda Scheifele, k dorážce se dostal ANDREW LADD. První jeho pokus Pickard ještě vyrazil před sebe, ale kapitán Winnipegu vzápětí vysoký kotouč nějakým způsobem sklepl ze vzduchu do brány. Asistence. Mark Scheifele, Michael Frolík.
    Andrew LADD - 0:1

22:13
    Galiardi se ocitl sám před Pickardem, na dvakrát však domácího brankáře nepřekonal. Hosté jsou pořádně nažhaveni po úvodní brance.

22:57
    V protiútoku pálil MacKinnon, následně se mladičký útočník Lavin dostal i ke dvěma dorážkám, Pavelec však všechno vyřešil.

23:20
    Nyní sledujeme hodně svižný hokej.

23:29
    Turbulentní pasáž přerušil až rutinním zákrokem Pickard.

23:54
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Tak tohle byla učebnicová souhra, díky níž domácí vyrovnávají stav zápasu, Tanguay nahrál na levé křídlo Janu Hejdovi a český obránce vyslal skvělou přihrávku na vzdálenější tyči čekajícímu MATTU DUCHENOVI, který příliš mnoho jednodušších branek v kariéře nevstřelil. Opravdu brilantní přihrávka českého obránce. Asistence: Jan Hejda, Alex Tanguay.
    Matt DUCHENE - 1:1

25:46
    Pokračuje se ve hře ve vysokém tempu. Druhá třetina se divákům v Pepsi Center musí líbit.

26:12
    Až nyní po nedorozumění domácího týmu rozhodčí musel odpískat zakázané uvolnění.

26:38
    Wheeler zakončil svůj výpad bekhendovým pokusem mimo bránu.

27:11
    Halischuck si od pravého mantinelu na Pickarda nepřišel.

28:00
    Frolík nahrával před bránu, tam však nenašel žádného ze spoluhráčů.

28:20
    Perreault to zkusil od levého kruhu, Pickard připraven. Hosté jsou aktivnější.

29:02
    Z následného protiútoku střílel Talbot, Pavelec vytáhl svůj beton a připsal si další úspěšný zákrok.

29:40
    Akce střída akci, hra se rychle přelévá. Iginla ani na druhé straně Stuart nemířila do prostoru mezi třemi tyčemi.

30:48
    Po snad pětiminutové hře bez jediného hvizdu rozhodčího Pickard raději přerušil hru poté, co se k němu od zadního mantinelu odrážel nahozený kotouč.

31:06
    Frolík se prohnal po pravé straně a vypálil, Pickard vyrazil, český útočník se dostal i k dorážce, ta mu však nesedla a kanadský gólman nemusel zasahovat.

31:16
    Bitva titánů. Tak by se dala pojmenovat bitka mezi kapitány obou mužstev! Andrew Ladd bojuje s Gabrielem Landeskogem.

31:16
    A z bitky vychází jako vítěz kapitán domácího týmu Gabriel Landeskog. Oba muži následně pochopitelně odcházejí za katr odpykat si tresty.

32:44
    Hosté operovali v útočném pásmu, jejich jediný pokus o střelu byl sražen na ochrannou síť.

33:01
    Frolík vypálil z otočky mimo bránu.

33:08
    Hosté si zahrají svou třetí přesilovou hru v zápase, Cody McLeod se diví, ale na svém vyloučení nic nezmění. Rozhodčí jej poslal na trestnou lavici za vražení na hrazení, což řízný útočník Lavin nechápe ani po shlédnutí opakovaného záběru na kostce.

33:25
    Dnes aktivní Wheeler se ocitl před Pickardem, který si ale celou situaci pohlídal.

33:42
    Byfuglien nezachytil u mantinelu přihrávku a hosté přišli o útočné pásmo.

33:59
    Laviny se následně znovu osvobozují.

34:40
    Hosté využívají podruhé v dnešním zápase početní převahu a vrací se do vedení. Proti Scheifelově pokusu se položil na led Hejda, od něj se však kotouč odrazil na najíždějícího PAULA POSTMU, který trefil odkrytou branku. Asistence: Mark Scheifele, Adam Lowry.
    Paul POSTMA - 1:2

36:05
    Domácí se snaží zareagovat na nepříznivý vývoj a kombinují s kotoučem, hosté však dobře brání.

36:37
    Z protiútoku se neprosadil Frolík, který z pravého kruhu mezi tři tyče nemířil.

36:52
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

37:50
    Briere se dostal do samostatného úniku, Pavelec už ležel na ledě, ale útočník Colorada nedokázal zvednout kotouč a dokončit úspěšně svou kličku do forhendu! Důležitý zákrok českého gólmana.

38:52
    Troubova dělovka mířila prudce mimo bránu.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:15
    Perreaultův pokus byl sražen.

39:26
    Hosté si stejně jako na závěr úvodní části zahrají i na konci druhé třetiny přesilovou hru. Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí obdržel Alex Tanguay. Winnipeg využil dvě ze svých třech dnešních přesilových her.

39:47
    Domácí se osvobozují a zdá se, že v této třetině už gól neuvidíme.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Vzrušující druhá třetina je tedy minulostí. Ve 22. minutě využil přesilovou hru po zmatku před Pickardem Andrew Ladd. Domácí o dvě minuty později vyrovnali, když obránce Jan Hejda ukázkově našel volného Matta Duchenea, jenž střílel do odkryté klece. Ve 32. minutě byla k vidění vskutku netradiční situace. Kapitáni obou mužstev, Andrew Ladd a Gabriel Landeskog, zahodili rukavice a pustili se do bitky. Tu vyhrál kapitán Colorada. I přes prohru v pěstním souboji však do kabin odchází spokojenější Andrew Ladd se svou družinou. Hosté totiž využili ve 35. minutě i další přesilovou hru a do třetí třetiny si berou jednobrankový náskok.
    Třetí třetina začne zhruba ve 4:55.

Hosté budou hrát na začátku třetí třetiny ještě téměř minutu a půl přesilovou hru pět na čtyři.

40:01

40:07
    Domácí vyhráli buly a výhozem kotouče do hlubin hostující třetiny ušetřili cenné vteřiny.

40:30
    Byfuglienův pokus vyrazil Pickard.

40:52
    Domácím se povedlo vyhodit kotouč.

41:07
    A znovu, nyní už to vypadá s tímto oslabením pro domácí dobře.

41:26
    Nyní hrají Laviny v plném počtu.

42:05
    Domácí si vytvořili krátkodobý tlak, z něhož se hokejisté Winnipegu osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění. Kotouč se tak do jejich pásma jako pomyslný bumerang vrátí.

42:14
    Hosté však vyhráli buly, nahodili kotouč do útočné třetiny a odjeli střídat.

42:46
    Halischuk napřahoval k prudké střele, ta však bylo zblokována.

43:11
    Na druhé straně pálil nebezpečně Johnson, Pavelec vytasil svůj levý beton.

43:37
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

44:00
    Ondřej Pavelec má kariérní statistiku s Coloradem veskrze pozitivní, čtyřikrát vyhrál, jednou prohrál v nastaveném čase a pouze jednou v normální hrací době.

44:03
    Nyní si český gólman připsal další zákrok, tentokrát velmi jednoduchý, když jen zastavil pomalý kotouč od Duchena, který nezasáhl kotouč ideálně.

44:32
    Hosté se dostávají poprvé v zápase do dvoubrankového vedení. Perreault uvolnil efektivní přihrávkou z otočky MARKA SCHEIFELEHO, který poslal svou střelu zápěstím pod víko domácí brány. Druhou asistenci v zápase si na tomto gólu připsal i český útočník Michael Frolík. Pro autora branky se jedná o první tříbodový večer kariéry. Asistence: Mathieu Perrault, Michale Frolík.
    Mark SCHEIFELE - 1:3

46:57
    Domácí si zahrají po dlouhé době přesilovou hru. Adam Pardy si pomohl při souboji u mantinelu přidržením hokejky Nathana MacKinnona, za což putuje na trestnou lavici.

47:30
    Dlouhou kombinaci Colorada zakončoval z pravého kruhu Iginla, jeho razantní pokus skončil mimo Pavelcovou bránou.

47:55
    Hosté se osvobozují.

48:27
    Barrie trefil jen před sebou stojícího Ladda, od něhož se kotouč odrazil do středního pásma.

48:57
    Hosté hrají v plném počtu. Ondřej Pavalec nemusel snad ani jednou za celé oslabení svého týmu zasahovat.

49:43
    Domácí si mohou spravit náladu po zpackané přesilové hře další početní převahou. Paul Postma vrazil Hejdovi do tváře hokejku a usedá za katr.

49:55
    Hosté vyhráli buly a vyhodili kotouč až k Pickardovi.

50:24
    Nedaří se a nedaří domácímu týmu usadit se v útočném pásmu a vytvořit si tlak.

50:52
    Znovu se hosté bez větších problémů osvobozují.

51:08
    Landeskog se vecpal před Pavelce, český brankář však zasáhl.

51:20
    Hosté se opět osvobozují a tohle už vypadá trochu zoufale. Někteří fanoušci v Pepsi Center začínají bučet.

51:43
    Hosté se bez problémů ubránili i dalšímu oslabení.

52:05
    Navrátilec z trestné lavici Postma vyzkoušel od modré čáry Pickarda, který ovšem zasáhl.

52:55
    Domácí však dávají kontaktní gól a tohle ještě může být zajímavé! Tanguay uvolnil JAROMA IGINLU, který zakončil z pravého kruhu pod horní tyčku Pavelcovy brány. Asistence: Alex Tanguay, Matt Duchene.
    Jarome IGINLA - 2:3

54:07
    Domácí jsou nyní v tlaku, ozývají se místní fanoušci.

54:20
    Hosté se osvobozují výhozem, který jen těsně nebyl zakázaným uvolněním.

54:34
    Tyson Barrie vjel do útočného pásma a pálil přes obránce, Pavelec kryje. Zřejmě jej v následné pětiminutovce čekají horké chvíle. Následuje reklamní přestávka.

54:48
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, Wheeler však provedl nevhodné řešení a jeho přihrávka na parťáka celou akci zastavila.

55:16
    Johsonův pokud od modré čáry zblokoval Trouba.

55:41
    Ofsjad Colorada.

56:49
    Hosté v posledních chvílích dobře brání své pásmo a nepouští Colorado do zakončení.

57:18
    Zmýlená neplatí! Domácí vyrovnávají stav zápasu. Gabriel Landeskog vypálil z hranice pravého kruhu, jeho pokus vyrazil Pavelec levým betonem na najíždějícího RYANA O´ REILLYHO, který dorazil kotouč do bránu. Asistence: Gabriel Landeskog, Zach Redmond.
    Ryan O´ REILLY - 3:3

57:18
    Trenér Winnipegu si vzal oddechový čas poté, co jeho svěřenci ztratili pracně vybudovaný náskok.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:23

59:12
    Talbot se prohnal po levé straně, snažil se udělat kličku na osu hřiště, byl však obrán o kotouč.

59:32
    Kotouč se však v posledních chvílích nachází spíše ve třetině Colorada.

59:46
    Stuart nyní pálil z pravého kruhu, Calvin Pickard zasáhl.

59:59
    Ještě jedno zakázané uvolnění. To nic nezmění na tom, že uvidíme prodloužení.

60:00

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Dnešní zajímavé utkání se tedy dočká nastaveného času. S Coloradem už to vypadalo zle nedobře. Domácí hokejisté totiž od 45. minuty prohrávali už o dvě branky. Navíc se svěřencům Patricka Roye vůbec nepovedly dvě přesilové hry. Z protiútoku však v 53. minutě zničehonic snížil Iginla a o pět minut později se prosadil rovněž O´Reilly. Za malou chvíli nás čeká prodloužení, které vzhledem k vývoji zápasu berou všemi deseti domácí hokejisté.

60:01

60:25
    Little si sjel do mezikruží a z otočky vypálil, zamířil mimo bránu.

61:14
    Wheeler udělal z levé strany kličku na osu hřiště, najel si až do pravého kruhu a vypálil, Pickard nemusel zasahovat, projektil mířil mimo.

61:40
    Frolík pálil z pravé strany do připraveného Pickarda.

61:48
    Po střele Winnipegu skončil kotouč na ochranné síti.

62:18
    Andrew Ladd jel sám na Calvina Pickarda, brankář Colorada však zachránil své mužstvo, když pokryl jak pokus kapitána Winnipegu, tak následnou dorážku Littla!

62:43
    Byfuglienův prudký pokus z hranice levého kruhu zamířil nad domácí svatyni.

63:14
    Na druhé straně se proti Duchenovi vytáhl český brankář Ondřej Pavelec. Všemu předcházel únik MacKinnona s Johnsonem, mladý útočník však vyslal na svého spoluhráče nepřesnou přihrávku.

64:00
    Probíhá závěrečná minuta nastaveného času.

64:27
    Přečíslení tři na dva zakončoval zřejmě Duchene mimo branku.

64:53
    Landeskog pálil od levého mantinelu, Pavelec zasáhl.

65:00
    Prodloužení skončilo.

V prodloužení jsme branku neviděli a o osudu dnešního klání tedy rozhodnou samostatné nájezdy. Colorado je historicky vůbec nejúspěšnějším mužstvem v této disciplíně.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    1:0
    Nathan MacKinnon svůj nájezd proměnil, když zamířil puk nad Pavelcovu lapačku.

1. série
    1:0
    Mathieu Perreault si na Calvina Pickarda, jenž chytá své první samostatné nájezdy v kariéře, nepřišel.

2. série
    2:0
    Matt Duchene svůj bekhendový blafák poslal pod víko a Colorado je blízko bonusovému bodu.

2. série
    2:0
    Blake Wheeler neproměnil a to znamená jediné, v dnešním zápase vítězí Colorado Avalanche.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Colorado Avalanche.
    Rozhodující nájezd proměnil Nathan MacKinnon. Ani jeden kotouč za svá záda nepustil Calvin Pickard, pro něhož se jedná o speciální výhru. Brankář Colorada totiž dnes nastoupil proti týmu ze svého rodného města.
    Nathan MACKINNON - 4:3sn

Hokejisté Colorada tedy v dnešním zápase vítězí 4:3 po samostatných nájezdech ač po většinu utkání tahali za kratší konec. Svěřenci trenéra Patricka Roye smazali dvoubrankové manko v posledních sedmi minutách, poslali zápas do prodloužení a v následném penaltovém rozuzlení byli úspěšnější. Na třetí pokus tak v sezoně porážejí svého rivala z Winnipegu a berou důležité dva body. Hostům není nic platná ani skutečnost, že dnes svého soupeře v poměru 33:26 přestříleli.

3. Alex Tanguay – 2b (0+2), +2, 0 střel, TOI: 19:24

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemné prožití dnešního dne. (05:53:34)

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 24. Duchene (Hejda, Tanguay), 53. Iginla (Tanguay, Duchene), 58. O´Reilly (Landeskog, Redmond), rozh. náj. MacKinnon – 22. Ladd (Scheifele, Frolík), 35. Postma (Scheifele, Lowry), 45. Scheifele (Perreault, Frolík)