Boston – Chicago 2:3 (kon.) | Buffalo – Calgary 4:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 4:1 (kon.)
Washington – Columbus 2:3 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:5 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:3 (kon.) | Arizona – Nashville 1:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.)

49:43
    Domácí si mohou spravit náladu po zpackané přesilové hře další početní převahou. Paul Postma vrazil Hejdovi do tváře hokejku a usedá za katr.

46:57
    Domácí si zahrají po dlouhé době přesilovou hru. Adam Pardy si pomohl při souboji u mantinelu přidržením hokejky Nathana MacKinnona, za což putuje na trestnou lavici.

39:26
    Hosté si stejně jako na závěr úvodní části zahrají i na konci druhé třetiny přesilovou hru. Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí obdržel Alex Tanguay. Winnipeg využil dvě ze svých třech dnešních přesilových her.

33:08
    Hosté si zahrají svou třetí přesilovou hru v zápase, Cody McLeod se diví, ale na svém vyloučení nic nezmění. Rozhodčí jej poslal na trestnou lavici za vražení na hrazení, což řízný útočník Lavin nechápe ani po shlédnutí opakovaného záběru na kostce.

19:35
    Tlak Winnipegu přináší první ovoce. Dvě minuty za hákování dostal Nick Holden.

12:54
    Možnost první přesilové hry dostanou po reklamní přestávce hosté. Dvě minuty za držení dostal Daniel Briere.

09:30
    Následně však český brankář podrazil Matta Duchenea a domácí si zahrají druhou přesilovou hru.

02:55
    První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí, Dustin Byfuglien podrazil bruslí Gabriela Landeskoga a usedá za katr.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 24. Duchene (Hejda, Tanguay), 53. Iginla (Tanguay, Duchene), 58. O´Reilly (Landeskog, Redmond), rozh. náj. MacKinnon – 22. Ladd (Scheifele, Frolík), 35. Postma (Scheifele, Lowry), 45. Scheifele (Perreault, Frolík)