Olomouc – Třinec 4:6 (kon.) | Chomutov – Pardubice 4:8 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:3 (kon.)
Slavia – Sparta 6:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 0:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Neděle 14.12.2014, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Z Lapače to od nás bude vše, přejeme krásný zbytek stříbrné neděle a brzy na shledanou. (15:22:13)

Ve třetí třetině jsme jasně mohli vidět velkou snahu ze strany domácích hráčů, kterou ke své smůle po celou třetinu nedokázali přeměnit, a to ani v přesilovkách, a tak dnešní utkání končí výhrou Zubrů 1:0.

60:00

59:40
    Domácí se nyní velmi snaží vstřelit branku, v akci můžeme vidět především Ondřeje Ševčíka.

59:09

59:09
    Nadymáčkovu střelu zpravého křídla Matoušek zachytil lapačkou.

58:30
    Valaši nyní využívají přesilovky a ze všech sil se snaží vyrovnat skóre.

57:08
    Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Erik Gábriel.

56:40
    Jakub Jenáček unikl všem hráčům a vypálil, bohužel pro Valachy skrz dojíždějícího obránce nezamířil přesně a střela branku přeletěla.

55:16
    Tomáš Kristek po pádu na opustil led za podpory jeho spoluhráčů.

54:51
    Vsetín opět oblehl soupěřovu svatyni, Matoušek opět zachránil přikrytím puku.

53:01
    Posílení hosté s kotoučem ihned vyrazili k brance, Juřičkovi se však kotouč podařilo pokrýt.

52:50

51:31
    Došlo ke kolizi před přerovskou brankou, kde přes sebe v zápalu boje popadalo hned několik hráčů.

50:50
    Vsetínu se opět nabízí přesilovka, za podražení byl totiž na trestnou lavici vykázán Karel Plášek!

49:57
    Jakub Jenáček se pokusil dorazit Fajkusovu střelu, Matouškovy betony však zabránily kotouči v průchodu.

49:15
    Hosté se musejí vypořádat s dalším tlakem, od kterého je zachraňuje až návrat Jakuba Kleinera na led.

47:17
    A Přerov si opět zahraje v oslabení! Vyloučen byl Jakub Kleiner za vysokou hůl.

46:46
    Došlo v poměrně velkému zmatku před přerovskou bránou, kdy se domácím naskytlo hned několik příležitostí. Všechny však zůstaly nevyužité.