Buffalo – Florida 4:3 (po pr.) | Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 3:2 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:3 (2:1 po s.n.) | Winnipeg – Anaheim 1:4 (kon.)
Arizona – Minnesota 3:4 (1:2 po s.n.) | Dallas – New Jersey 4:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 2:3 (po pr.)
Vancouver – NY Rangers 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.) | Toronto – Los Angeles 4:3 (1:0 po s.n.)

Československá stopa v utkání:
    Jan Hejda (COL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:38 (06:59:25)

Hosté nakonec berou zasloužený bod navíc. Domácí dnes můžou děkovat hlavně brankáři Pickardovi, že dotáhli zápas až do prodloužení. Dnes to byl také souboj obránců, vždyť první čtyři branky vstřelili právě oni. Teprve v prodloužení se porsadil jeden z útočníků.

T. J. OSHIE - 2:3

61:03
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hosté nakonec berou bod navíc. T.J. OSHIE si sjel mezi kruhy na pas od Jackmana a přesně trefil horní růžek domácí branky. Asistence: Barret Jackman, Kevin Shattenkirk.

60:50
    Pickard chytá nepříjemnou střelu Schwartze.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině: 13-13

Poprvé v tomto zápase se domácí dokázali hostům vyrovnat v střeleckých pokusech až ve třetí třetině. Paradoxně jsme v ní nakonec žádnou branku neviděli a o vítězi rozhodne prodloužení nebo nájezdy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Kotouč končí mezi diváky a ještě uvidíme jedno vhazování před Pickardem.

59:13
    Druhá formace domácích nepouští hosty přes červenou čáru.

58:24
    Icing Blues.

58:14
    Oddechový čas si teď vybral jeden z trenérů.

58:14
    Následně Allen chytá střelu od modré.

58:04
    Střela Iginly letěla nad branku hostí.

57:01
    Střelu Landeskoga tečoval hostující obránce mimo branku.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 15. Johnson (Landeskog, Holden), 39. Johnson (MacKinnon, Landeskog) – 16. Shattenkirk (Tarasenko, Lehterä), 29. Pietrangelo, 62. Oshie (Jackman, Shattenkirk)

Colorado Avalanche: Pickard (Berra) – Hejda, Johnson, Guenin, Barrie, Holden, Redmond – Tanguay, Duchene, Iginla – Landeskog, MacKinnon, O´Reilly – McLeod, Talbot, Briere – Everberg, Cliche, Rendulič
    St. Louis Blues: Allen (Brodeur) – Bouwmeester, Pietrangelo, Buttler, Shattenkirk, Jakcman, Cole, Lindbohm – Steen, Bakces, Oshie – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Berglund, Stastny, Lindström – Ott, Lapierre, Reaves

Rozhodčí: Brad Watson, Francois St. Laurent – Darren Gibbs, Greg Devorski

Diváci: 17 806