Buffalo – Florida 4:3 (po pr.) | Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 3:2 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:3 (2:1 po s.n.) | Winnipeg – Anaheim 1:4 (kon.)
Arizona – Minnesota 3:4 (1:2 po s.n.) | Dallas – New Jersey 4:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 2:3 (po pr.)
Vancouver – NY Rangers 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.) | Toronto – Los Angeles 4:3 (1:0 po s.n.)
Toronto Maple Leafs
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Detroit Red Wings
Neděle 14.12.2014, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a mějte pěkný zbytek noci/rána. (03:58:14)

3. Korbinian Holzer (TOR) 0+1

První třetina byla vyrovnaná, ale v té druhé převzali otěže zápasů do rukou Leafs a jen díky Mrázkovi se hosté dlouho drželi. Pak však nechali ujet Pánika, který vstřelil rozdílovou branku. Na začátku třetí části navíc přidal další branku Rielly a domácí si zbytek utkání pohlídali. Do prázdné se ještě prosadil Kadri a Leafs tak svého rivala poráží 4:1.

Střely na branku: 41 – 28

60:00

59:45
    Hala začíná bouřit a oslavovat výhru domácího týmu.

58:42
    Lupul byl před Mrázkem a dorážel puk ve skrumáži těl. Domácí už zvedali ruce, ale kotouč zůstal někde pod Mrázkem a šel ven.

57:19
    Máme tady bitku. Pánik hitoval Smitha, pak se srazili znova a to už to obránce Detroitu nevydržel. Krosčekem zlomil o Pánika hůl a bitka byla na světě. Z té lépe vyšel Pánik, ale na trestnou putují oba. Ovšem Smith dostal navrch dvě minuty za sekání.
    Nazem KADRI - 4:1

56:46
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Red Wings ztratili u mantinelu puk, Winnik ho poslal do střední třetiny a tam se ho zmocnil NAZEM KADRI. Nikým neobtěžován si najel na modrou a poslal puk do prázdné klece. Asistence: Daniel Winnik, MikeSantorelli.

56:21
    Nyní hosté se štěstím odolali a uchránili prázdnou klec.

55:58
    Detroit je bez brankáře!

55:47
    Puk letí přes všechny čáry až za branku Mrázka, takže je pískáno zakázané uvolnění a hra se přesune před branku Toronta.

55:27
    Hru přerušuje ofsajd domácích a oba týmy se tak mohou zkoncentrovat na závěrečných čtyři a půl minuty třetí třetiny.

54:30
    Hraje se dlouho bez přerušení a na obě strany je hra taková neučesaná, to víc vyhovuje Red Wings.

53:49
    Kronwall objel hráče na modré a vyslal jedovatou střelu, kterou však Bernier vyráží za branku.

52:38
    Zetterberg v dobré příležitosti. Byl sám mezi kruhy, ale Bernier skvělým zákrokem lapačkou drží Leafs.

52:02
    Van Riemsdyk se natlačil až na kruh, ale odtud mu střela nějak nesedla a končí mimo.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 17. van Riemsdyk (Kessel, Phaneuf), 38. Pánik (Holzer), 42. Rielly (Santorelli), 57. Kadri (Winnik, Santorelli) – 16. Kronwall (Franzén, Nyquist)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Holzer, Rielly, Robidas – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Winnik, Kadri, Santorelli – Lupul, Holland, Clarkson – Booth, Smith, Pánik.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Ericsson, Smith, Quincey, Ouellet, Lashoff – Nyquist, Zetterberg, Jurčo – Tatar, Dacjuk, Helm – Franzén, Sheahan, Cleary – Miller, Glendening, Andersson.