po s.n. (1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
HC Junior Mělník
Sobota 10.01.2015, 11:00 • Zimní stadion v Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov; • Regionální liga mladšího dorostu

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 11:00 hod.

Stadion: Zimní stadion v Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov;
    souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š., 14° 00′ 47″ v. d.;
    kapacita: 6 500 míst

Příjemné sobotní dopoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 22. kola ELIOD ligy mladšího dorostu. Mladší dorostenci HC Slovan Ústí nad Labem vyzvou mladší dorost HC Junior Mělník.

4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Poslední vzájemný zápas Slovanu Ústí nad Labem a Junioru Mělník(sezóna 2014/2015):

HC Junior Mělník – HC Slovan Ústí nad Labem
    5:4 (2:0, 3:1, 0:3)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Paťha) – Štěpánek ml., Stuchlý, Štochl, Mareš, Vidlička, Chmela – Dörner, Čermák, Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Tipán, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) – Cicvárek, Balda, Vaněk, Kříž, Zamrazil, Janele – Lenc, Mráz, Škarohlík – Šulc, Šesták, Litera – Šípek, Robotka, Buk – Skřivánek. Trenéři: Vladimír Student, Libor Stinka..

Z technických důvodů budeme z utkání přinášet jen důležité informace.

00:01

08:35
    Jakub Šípek (MEL) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

14:29
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARTIN ŠTĚPÁNEK. Asistence: Sebastian Dörner a Marek Veselý.

19:07
    Autorem branky je ADAM JANOUŠEK. Asistence: Vít Šindelář a Sebastian Dörner.

20:00

V první dvacetiminutovce byly vstřeleny dvě branky. Obě padly ve prospěch Slovanu. Jako první se do černého trefil Martin ŠTĚPÁNEK zhruba pět minut před koncem. Následovalo skórování Adama JANOUŠKA, jenž necelou minutu před koncem třetiny zvýšil stav na 2:0.

Stav po první třetině: 2:0.
    Vyloučení v první třetině: 0:1.
    Celkem vyloučení v zápase: 0:1.

20:01

29:35
    Mělník právě vstřelil branku! Autorem branky je JAKUB ŠÍPEK. Asistence: Zdeněk Mráz a David Litera.

34:18
    Autorem branky je PAVEL GOTTFRIED. Asistence: Matěj Harkabus.

34:55
    Mělník právě vstřelil branku! Autorem branky je JAKUB ŠÍPEK. Asistence: Tomáš Cicvárek.

Dnešní utkání sleduje 137 diváků.

40:00

Co se týče druhého dějství, tak tam byli úspěšnější hosté. Domácí si ale vedení vzít nenechali a stále vedou zásluhou Pavla GOTTFRIEDA o jeden gól. Za Mělník se prosadil u obou vstřelených branek Jakub ŠÍPEK a šance na jejich vítězství se pomalinku zvyšuje.

Stav po druhé třetině: 3:2.
    Vyloučení ve druhé třetině: 0:0.

40:01

42:51
    Tomáš Čermák (UNL) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

44:15
    Mělník právě vstřelil branku! Využitá přesilovka! Autorem branky je ZDENĚK MRÁZ. Asistence: David Litera.

52:25
    Ondřej Chmela (UNL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

59:34
    Oddechový čas pro domácí.

60:00

Šedesát minut nerozhodlo o vítězi zápasu. Mělníku se zásluhou Zdeňka MRÁZE podařilo vyrovnat a Slovan už góla vstřelit nedokázal. Oba týmy se nyní připravují na samostatné nájezdy, které začnou za malou chvíli. Samostatné nájezdy začnou domácí.

MEL: Tomáš CICVÁREK neproměňuje – 1:0.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Ústí nad Labem.
    Autorem vítězné branky je SEBASTIAN DÖRNER.

Zápas skončil po samostatných nájezdech, které rozhodly jasně. První na branku útočili domácí. Trenéři Slovanu vyslali Sebastiana DÖRNERA, kterému se podařilo gólmana Junioru prostřelit přesně. Tento gól byl první a zároveň i poslední, jenž byl v nájezdech k vidění. Slovan Ústí nad Labem si tak za toto střetnutí připisuje do tabulky dva body a umístil se v horní polovině tabulky soutěže.

Konečný stav: 4:3 sn

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Přeji Vám hezkou sobotu. Tereza Košťálová (13:39:36)

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 15. Štěpánek (Dörner, Veselý), 20. Janoušek (Šindelář, Dörner), 35. Gottfried (Harkabus), rozh. náj. Dörner – 30. Šípek (Mráz, Litera), 35. Šípek (Cicvárek), 45. Mráz (Litera)