Colorado – Dallas 4:3 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:5 (kon.) | Arizona – Ottawa 1:5 (kon.) | St. Louis – Carolina 5:4 (1:0 po s.n.)
Vancouver – Calgary 0:1 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | San Jose – NY Rangers 1:3 (kon.)
San Jose Sharks
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
New York Rangers
Neděle 11.01.2015, 04:00 • SAP Center, San Jose • NHL

51:58
    Vyloučení na domácí straně, dvě minuty za držení dostává domácí hokejista Logan Couture (SJS) a uvidíme přesilovku New Yorku.

45:41
    Po střele Pavelskiho následuje vyloučení. Dvě minuty za držení dostává od hlavního rozhodčího utkání Dominic Moore (NYR). Přesilovka pro San Jose.

37:23
    Počet hráčů na ledě se srovná, Martin St. Louis (NYR) musí odjet na trestnou lavici za nedovolené bránění a bude se hrát ve čtyřech.

36:31
    Hra přerušna po domácím faulu, San Jose bude hrát v oslabení. Dvě minuty za vysokou hůl dostává ke své nelibosti Matt Tennyson (SJS).

11:34
    Uvidíme také první přesilovou hru jednoho z týmů v dnešním utkání. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Chris Kreider (NYR).

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 48. Karlsson (Sheppard, Tennyson) – 11. St.Louis (Kreider, Stepan), 16. Kreider (Girardi, Stepan), 60. Nash (Zuccaraello)

San Jose Sharks: Niemi – Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Tennyson, Irwin – Couture, Pavelski, Karlsson – Nieto, Thornton, Marleau – Wingels, Sheppard, Hertl – Goodrow, Desjardins, Scott
    New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh, Boyle, Stall, J. Moore, Klein – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Fast, Hayes, Hagelin – Stempniak, D. Moore, Miller

Rozhodčí: Meier, O'Halloran – Pancich, Mach

Diváci: 17 562