Motor ČB – Kadaň 6:1 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 1:2 (po pr.) | Prostějov – Kladno 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Třebíč – Chomutov 3:7 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.)
Havířov – Most 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 17.01.2015, 15:00 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

59:49
    Michal Švihálek (CEB) – 5 minut + osobní trest do konce utkání. Stadion ho vyprovází do šatny bouřlivým potleskem.
    Jakub Chrpa (KAD) – stejný trest.

58:18
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    MARTIN HEŘMAN dostal křižnou přihrávku od Straky a z první zakončil. Mouček se nestihl přesunout. Asistence: Josef Straka.

57:02
    Už třetí využitá přesilovka Motoru v dnešním utkání. DANIEL BOHÁČ dostal krásnou přihrávku od Pajiče a Mouček neměl šanci. Asistence: Rok Pajič.

56:15
    Straka krásně počkal až se k němu stáhne obránce, čímž uvolnil Heřmana, kterému následně posunul puk na hranici brankoviště. Heřmanův pokus ale končí na Moučkovi, který se stihl přesunout.

55:35
    Jakub Trefný (KAD) – 2 minuty – krosček. 5/4

54:36
    Kůs v ideální pozici dostal puk, ale jeho střelu vyrazil Bláha.

51:02
    Václav Mouček (KAD) – 2 minuty – nedovolené bránění – trest odpyká TomRingler. 5/4
    Ve stejném čase je udělen osobní desetiminutový trest Aleši Pavlasovi (KAD) za nesportovní chpování.

49:56
    Puk je v domácí síti, ale rozhodčí má rozpaženo. Gól nebude uznán, jeden z Kadaňských dopravil puk do sítě rukou.

48:52
    Josef Straka (CEB) – 2 minuty – nedovolené bránění. 4/5

48:33
    Prokeš krásnou zadovkou postrčil puk na Roba, který se natlačil před branku a přihrál MARKU VANIŠOVI, který překonává Moučka. Asistence: Luboš Rob, Radek Prokeš.

45:03
    Jakub Novák z ideální pozice nikým neatakován vypálil. Bláha si proti jeho střele relativně hodně vyjel a vytáhl nádhrný zákrok lapačkou.

42:47
    Jaroslav Mrázek (KAD) – 2 minuty – podražení. 5/4

39:40
    Šagát tečoval před bránou nahození od modré a puk se odráží od tyče mimo.

37:24
    Rok Pajič (CEB) – 2 minuty – faul kolenem. 4/5

35:57
    Kadaň právě vstřelila branku!
    MARTIN ŠAGÁT dostal přihrávku zpoza brány a poslal puk přesně do horní rohu Bláhovy branky. Využitá přesilovka. Asistence: Marek Račuk

35:27
    Michal Švihálek (CEB) – 2 minuty – hrubost
    Petr Jíra (KAD) – 2 minuty – hrubost. 4/5

34:16
    Od modré pálil Tejnor, Bláha zakročil betonem a dorážet mohl Jíra, který ovšem nedokázal zamířit nad ležícího Bláhu.

34:06
    Lukáš Chmelíř (CEB) – 2 minuty – podražení. 4/5

31:42
    Po potyčce u brýny domácích se opět vylučuje.
    Lukáš Chmelíř (CEB) – 2 minuty – hrubost
    Marek Račuk (KAD) – 2 minuty – hrubost. 4/4

31:29
    Budva aréna teď křičel gól dvakrát. Nejprve totiž Boháč poslal puk pod víko, odkud se odrazil ven a zdálo se, že už to byl gól, ale rozhodčí nechali hru pokračovat. Puk sebral ROK PAJIČ a zasunul ho do odkryté klece. Další využitá přesilovka. Asistence: Daniel Boháč, Michal Švihálek.

30:13
    Trest pro hráčskou lavici Kdaně za příliš mnoho hráčů na ledě – 2 minuty – odpyká Jakub Chrpa (KAD). 5/4

19:13
    Velký chumel před Bláhovou bránou. Puk se nakonec vykutálel směrem k Nouzovy, který společně se Strakou našlapoval k samostatnému úniku. Rozhodčí ale píská postavení útočícího hráče v brankovišti.

17:02
    Jakub Suchánek (CEB) – 2 minuty – zdržování hry (vyhození puku). 3/5

16:44
    Lukáš Chmelíř (CEB) – 2 minuty – držení protihráče. 4/5

15:14
    Motor využívá přesilovku. Střela Romana Vráblíka se odrazila od jednoho z obránců přímo na hůl MARTINA HEŘMANA, který bez potíží zakončil nad padajícího Moučka. Asistence: Roman Vráblík, Tomáš Nouza.

13:56
    Jaroslav Mrázek (KAD) – 2 minuty – hole. 5/4

13:10
    Jakub Chrpa dostal krásnou přihrávku zpoza brány na brankoviště a zprvní páli. Bláha vytáhl zákrok z říše snů.

09:48
    Josef Straka (CEB) – 2 minuty – podražení. 4/5

04:23
    Trest pro hráčskou lavici Motoru – příliš mnoho hráčů na ledě – 2 minuty. Trest odpyká Luboš Rob.

02:57
    Nouza nejprve nezakončil samostatný únik, ale následně Heřman vybojoval puk a předložil ho zpět na TOMÁŠE NOUZU, který střelou na Moučkův beton otevírá skóre zápasu. Asistence: Martin Heřman, Josef Straka.

Jaroslav Pešek

Branky a nahrávky: 3. Nouza (Heřman, Straka), 16. Heřman (Vráblík, Nouza), 32. Pajič (Boháč, Švihálek), 49. Vaniš (Rob, Prokeš), 58. Boháč (Pajič), 59. Heřman (Straka) – 36. Šagát (Račuk)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Punčochář, Žovinec, Vráblík, Suchánek, Chmelíř, Semrád, Růžička – Boháč, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Přibyl
    Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Černý, Šulák – Ton, Kůs, Jíra – Hlava, Šagát, Račuk – J. Novák, L. Novák, Chrpa – Müller, Lehnert, Ringler.

Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl