Kometa Brno – Pardubice 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – HC Plzeň 4:3 (po pr.) | HC Litvínov – Jihlava 5:4 (kon.)
Slavia – Kladno 4:3 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:0 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
Zlín – Chomutov 1:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Slavia Praha
4:3 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:0)
Rytíři Kladno
Sobota 17.01.2015, 16:00DHL Extraliga juniorů

To je z dnešního duelu vše. Přeji hezký zbytek soboty a opět na shledanou! (18:27:13)

Hosté sice dokázali ve třetí třetině vyrovnat, nájezdové drama však ovládli slávisté. Potřebovali k tomu celých šest sérií. Ani to nic nemění na tom, že Slavia zásluhou Filipa Ječného bere z dnešního zápasu dva body.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.

1:1
    Ječného střela propadla Vladařovi pod rukou.

2. série
    0:1
    Miura si perfektně položil Frodla a bekhendem skóroval.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nám nepomohlo určit vítěze dnešního duelu. Bez šance nebyl ani jeden z týmů, branka z jejich snažení však nepadla. Po krátké přestávce určené k úpravě ledové plochy budou následovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

David Soumar

Branky a nahrávky: 1. Hlinka (Kasala), 18. Červený (Hlinka, Nestrašil), 39. Kasala (Červený, Hlinka), rozh. náj. Ječný – 19. Janeček, 47. Potěchin (Miura, Šilhavý), 59. Potěchin (Kehar, Miura)