Kortrijk – Charleroi 0:0 (kon.) | Waregem – Westerlo 1:3 (kon.) | Mechelen – Lokeren 0:1 (kon.)
Lierse – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
YR KV Mechelen
0:1 (0:1)
Sporting Lokeren
Sobota 24.01.2015, 20:00 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne (Mechelen) • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (21:57:21)

Druhý poločas byl doslova nabitý gólovými šancemi, přesto však nakonec rozhodla jediná trefa z první půle, kterou již ve čtvrté minutě zaznamenal po rohovém kopu hostující Leye. Lokeren tedy po sedmi zápasech bez výhry získává konečně tři body a pro tuto chvíli tím zastavuje svůj volný pád tabulkou.

90+4

90+4
    Do vápna si naběhl i domácí brankář, ale obrana Lokerenu odvrátila míč do autu.

90+4
    Ještě jedna standardka pro domácí tým.

90+3
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Remacle.

90+3
    Mechelen se pokusil o rychlý protiútok, ale rozhodčí celou akci ukončil odpískaným ofsajdem.

90+2
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází Trompet.

90
    Veselinovič (MEC) se na levé straně dostával do velké šance, ale hostující obrana ho nakonec nepustila do zakončení. Domácím teď chybělo opravdu málo!

89
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Leye, přichází Dessers.

89
    Jeden z domácích se teď ve vápně pokoušel o nůžky, jenže míč vůbec netrefil.

88
    Veselinovič si ve vápně nedokázal zpracovat vysoký míč, což ho připravilo o šanci zakončovat v bezprostřední blízkosti brány.

86
    Mechelen si začíná vytvářet závěrečný tlak. Van Damme to dnes již poněkolikáté zkusil střelou zpoza vápna, ale ani teč nezabránila Verhulstovi ve snadném zákroku.

84
    Mechelen se snažil zahrozit po rohovém kopu, ale Veselinovič pálil mimo.

83
    Divoký závěr zápasu přináší každou chvíli velké šance na obou stranách, ale stav zápasu je přesto nadále od čtvrté minuty nezměněn. Dočkáme se ještě nějaké branky?

82
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Bateau, přichází Rits.
    Biebauw dobře vyběhl a vychytal hostujícího Leyeho

80
    Leye se mohl podruhé v zápase prosadit, jenže Biebauw mu dobře zmenšil střelecký úhel a útočník Lokerenu napálil zblízka míč pouze do něj.