Guimarães – Gil Vicente 2:2 (kon.)
Vitória SC Guimarães
2:2 (0:1)
Gil Vicente FC
Sobota 24.01.2015, 21:15 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães • Portugalská Primeira Liga

Utkání je u konce a nakonec si domácí tým mohl alespoň trochu oddechnout, že se mu v závěru podařilo odvrátit blamáž. Gil Vicente totiž vedlo od 55. minuty o dvě branky, když se trefil Evaldo, jenže Vitória vystupňovala tlak, v 79. minutě snížila Valentem a v nastaveném čase proměnil André pokutový kop. Pro hosty je výsledek hodně krutý, byli opravdu blízko senzační výhře, takhle mají jen bod. (23:25:39)

90+6

90+6
    Facchini jednou rukou vyboxoval a sudí už bere píšťalku do úst.

90+6
    Třetí roh v krátkém časovém úseku pro Vitórii.

90+6
    Repete, nyní domácí rozehráli nakrátko, ale poté rychle odcentrovali. Facchini si stáhl míč ze vzduchu a rozehrál.

90+5
    Ještě jeden roh po tvrdé Hernâniho střele.

90+4
    Domácí spěchají, cítí, že by to mohlo vyjít i na vítězný gól.
    André ANDRÉ - 2:2

90+3
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno. Míč si vzal ANDRÉ ANDRÉ a i když Facchini vystihl směr, skončil míč v síti.

90+1
    Ještě před rozehráním probíhá ošetření hostujícího gólmana. Možná je v tom i trocha snahy znervóznit střelce.

90
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Penalta pro Vitórii! Tak tohle je pro Gil Vicente kruté... Valente upadl ve vápně a rozhodčí neváhal ani vteřinu.

90
    Gui hledal spoluhráče na zadní tyči, hosté pro jistotu uklidili na roh.

88
    Žlutou kartu za faul obdržel domácí Bruno Gaspar.

88
    Facchini jej znovu zvládl vyboxovat.

87
    Vitória je nastěhovaná v pokutovém území soupeře, přichází další roh.

86
    Poslední změna hostů, Dioga Vianu na závěrečné minuty nahradil Pécks.

85
    Žlutou kartu dostal hostující Rúben Ribeiro.

84
    Gomes měl na noze možné vyrovnání, jeho střela z vápna se ale otřela pouze o boční síť.