Slavia – Žilina 2:1 (kon.) | Vlašim – Kolín 4:0 (kon.) | Jablonec – Bohem. Pr. 7:0 (kon.)
Příbram – Sokolov 5:2 (kon.) | Třinec – Ostrava 2:2 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Karviná – Opava 4:3 (kon.) | Olomouc – Brno 1:3 (kon.) | Sparta – Trenčín 2:1 (kon.)
Myjava – Slovácko 1:1 (kon.) | Podbrezová – Prešov 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – R. Sobota 4:1 (kon.)
Slavia – Písek 2:0 (kon.) | Wisla Krakov – Ružomberok 2:1 (kon.) | Třinec – Frýdek-Místek 0:0 (kon.)
Liberec – Znojmo 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.) | Podbrezová – Prešov 2:1 (kon.)
Dynamo Drážďany – Teplice 3:1 (kon.) | Sparta – Trnava 0:0 (kon.) | Michalovce – Košice 1:1 (kon.)
Plzeň – Legia 1:2 (kon.)
FK Třinec
0:0 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 24.01.2015, 13:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

Také druhé přípravné utkání Třince v dnešní den končí remízou, pro Frýdek-Místek je to první zápas zimní přípravy, ve kterém nezvítězili. Okresní derby se hrálo za sněžení a nabídlo minimum šancí. Mírně aktivnějším mužstvem byli hostující Valcíři a gól si zasloužili, na druhou stranu Třinečtí skvěle bránili a nepustili hosty do velké šance. Z toho pramení nerozhodný a bezbrankový výsledek. (16:27:57)

90

90
    Válovčanův pas mířil na nabíhajícího Gajdošíka, Mihalek se vydal daleko od branky a včas míč odkopl. Na druhé straně ještě Ilkův centr ze strany vyboxoval Bruk a je pískán konec.

88
    V posledních minutách se Frýdek-Místek ještě tlačí dopředu, za aktivitu ve druhé půli by si gól zasloužil.

86
    Zapalač s Taliánem se probíjeli před Bruka, ale ztroskotali na obránci Krejčím.

82
    Domácí se usadili na útočné polovině, ale při přihrávce Krejčího vybíhal Velner z ofsajdu.

80
    Třinečtí se po delší době dostali k míči a byl z toho rychlý únik po levé straně. Mihalek si našel přízemní centr Velnera a míč zkrotil.

77
    Dedič s Válovčanem se snažili uvolnit Gajdošíka, k míči to měl ovšem nejblíže gólman Mihalek.

76
    Frýdek-Místek si v posledních minutách vytvořil územní převahu, na velkou šanci však stále čeká.

72
    Domácí zablokovali střelu Taliána a ubránili se i dalšímu náporu Valcířů.

70
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Staško, přichází Jurišič.
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Mehremić, přichází Švrček.

67
    Zapalačův přímý kop směřoval na přední tyč, kde se nacházel Literák, jeho hlavičkový pokus však prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

65
    Roh domácích zahrával Válovčan, který našel hlavu Poliacha, jenž mířil nepřesně.

63
    Ten zahrával Zapalač, ale hosté se provinili šlapákem.

62
    Šašinka z hranice pokutového území vypálil po zemi velmi nebezpečně, Bruk vytáhl balon na roh.

61
    Druhá půle zatím gólovou příležitost nenabídla, hraje se především mezi oběma šestnáctkami.

59
    Hosté nepustili před bránu přímý volný kop Gajdošíka, ale ani oni sami po rychlém protiútoku nedokázali ohrozit domácího gólmana Bruka.

55
    Po zásahu Mehremiće se kopal další třinecký roh, avšak Válovčan žádného ze spoluhráčů nenašel.

53
    Hosté se ubránili při Gajdošíkově rohu, Čelůstka na opačné straně odhlavičkoval centr Zapalače.

Ondřej Zoubek

Branky:

FK Třinec: Bruk – Poliach, Krejčí, Čelůstka, Velner – Malíř (C) (46. Voves), Kučera, Válovčan, Gajdošík – Joukl (46. Števček), Dedič. Trenér: Marek Kalivoda.
    Náhradníci: Rohel – Voves, Števček.

FK Frýdek-Místek: I. poločas: Prepsl – Švrček, Literák, Žídek, Mehremić – Talián, Ďuriška, Wojnar (C), Zapalač – Jurišič, Staško. II. poločas: Mihalek – Javorek, Ilko, Just, Coufal, Šašinka, Literák, Mehremić (70. Švrček), Talián, Wojnar (C), Staško (70. Jurišič). Trenér: Karel Orel.
    Náhradníci: Mihalek – Javorek, Ilko, Just, Coufal, Šašinka.

Rozhodčí: Vojkovský – Cieslar, Streit