Litvínov – Slavia | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 7:6 (po pr.) | | | Pardubice – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Plzeň – Kometa Brno | 3:0 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 5:3 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 1:2 (kon.) |
Montreal – Toronto | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Detroit – Winnipeg | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | NY Islanders – Columbus | 6:3 (kon.) |
Nashville – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – Carolina | 6:3 (kon.) | | | Arizona – NY Rangers | 1:5 (kon.) |
Colorado – Dallas | 4:1 (kon.) | | | Calgary – Vancouver | 3:2 (kon.) | | | Los Angeles – Washington | 3:1 (kon.) |
Chicago – Pittsburgh | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Florida – St. Louis | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Chabarovsk – Barys | 3:5 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 3:1 (kon.) | | | Novokuzněck – Ufa | 5:2 (kon.) |
Magnitogorsk – Toljatti | 3:4 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk | 4:2 (kon.) | | | Čerepovec – HC Slovan | 4:2 (kon.) |
Jaroslavl – Soči | 1:2 (po pr.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Záhřeb | 3:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 0:2 (kon.) | | | Petrohrad – Jokerit | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Znojmo – Fehérvár | 2:1 (kon.) |
Česko – Washington Pride | 4:2 (kon.) |
Šumperk – Most | 4:3 (3:2 po s.n.) |
PZ Kladno – HC Litvínov | 9:5 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Hr. Králové – HC Plzeň | 3:1 (kon.) |
Slavia – Sparta | 4:1 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 1:5 (kon.) | | | Hvězda Praha – K. Vary | 2:4 (kon.) |
Havířov – Poruba 2011 | 9:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | Nitra – Zvolen | 5:0 (kon.) | | | Poprad – Martin | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Skalica – Piešťany | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Ústí n/L – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) |
Kroměříž – Velká Bíteš | 0:0 (odl.) | | | Vřesová – Stadion Cheb B | 0:0 (odl.) | | | Kralupy n. Vltavou – Lev Benešov | 1:5 (kon.) |
Uh.Brod B – Uničov | 4:14 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 8:4 (kon.) | | | Semechnice – Opočno | 5:4 (kon.) |
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 6:7 (kon.) | | | Humpolec – Č. Krumlov | 3:4 (kon.) | | | Strakonice – Písek | 3:9 (kon.) |
Milevsko – Veselí nLuž. | 4:1 (kon.) | | | HC Šumperk – Blansko | 8:3 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 5:4 (po pr.) |
Choceň – Světlá nS | 3:4 (po pr.) | | | Česká Třebová – Chrudim | 7:4 (kon.) | | | David Servis – Tábor B | 6:3 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 16:2 (kon.) |
Ústí n/L – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Kolín | 10:1 (kon.) |
Znojmo – Linz | 6:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Ústí n/L | 1:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Litoměřice | 5:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Vsetín | 10:3 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Alan Šrámek
Branky a nahrávky:
27. Čistov (Quint), 35. Růžička, 50. Růžička (Osnovin, Panov), 60. Penkovskij (Pestunov) – 11. Larsen (Bortnikov, Lemťjugov), 51. Larsen (Valentěnko)
Rozhodčí: Bělov, Cypljakov – Misjura, Raming
Diváci:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Garnett) – Quint, Petrov, Kondratěv, Piganovič, Aťjušov, Martynov, Borodkin, Davydov – Čistov, Bulis, Pare – Popov, Pestunov, Glinkin – Osnovin, Růžička, Panov – Gubarev, Kokujov, Peňkovskij
Náhradníci:
Trenér:
Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gelašvili) – Larsen, Valentěnko, Rjabikin, Želdakov, Mamkin, Melart, Adamčuk, Čibisov – Jacenko, Koroljuk, Gusjov – Magogin, Buljanskij, Šitnikov – Lemťjugov, Romancev, Bortnikov – Lesňuchin, Točickij, Varfolomejov -
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gelašvili) – Larsen, Valentěnko, Rjabikin, Želdakov, Mamkin, Melart, Adamčuk, Čibisov – Jacenko, Koroljuk, Gusjov – Magogin, Buljanskij, Šitnikov – Lemťjugov, Romancev, Bortnikov – Lesňuchin, Točickij, Varfolomejov -
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Cypljakov – Misjura, Raming
Diváci:
Martin Růžička (Čeljabinsk) 2+0, 8 střel, čas na ledě 13:33
Jan Bulis (Čeljabinsk) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:25 (15:19:11)
Jugra to navíc zkouší se šesti bruslaři v poli.
A je to tu. Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Od modré čáry vypálil Valentěnko, jehož pokus tečoval PHILIP LARSEN přesně za záda bezmocného Děmčenka. Asistence: Pavel Valentěnko.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Na pravé straně měl kotouč na holi Bortnikov, který ho přihrál na levou stranu přesně na hůl volného PHILIPA LARSENA, který otevřel skóre dnešního zápasu. Asistence: Igor Bortnikov, Nikolaj Lemťjugov.
Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Garnett) – Quint, Petrov, Kondratěv, Piganovič, Aťjušov, Martynov, Borodkin, Davydov – Čistov, Bulis, Pare – Popov, Pestunov, Glinkin – Osnovin, Růžička, Panov – Gubarev, Kokujov, Peňkovskij
Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gelašvili) – Larsen, Valentěnko, Rjabikin, Želdakov, Mamkin, Melart, Adamčuk, Čibisov – Jacenko, Koroljuk, Gusjov – Magogin, Buljanskij, Šitnikov – Lemťjugov, Romancev, Bortnikov – Lesňuchin, Točickij, Varfolomejov -
Rozhodčí: Bělov, Cypljakov – Misjura, Raming.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Martin Růžička (Čeljabinsk)
Jan Bulis (Čeljabinsk)
Hostující Jugra má odehráno v letošním ročníku KHL již šestapadesát utkání s bilancí třinácti výher, čtyř výher po prodloužení, dvou výher po samostatných nájezdech, tří proher v prodloužení, čtyř proher po samostatných nájezdech a třiceti proher. S celkovým počtem osmapadesáti bodů se Jugra nachází na dvanácté příčce východní konference.
Poslední tři odehrané utkání
11.02.15 Jgra – Čeljabinsk 1:2p
09.02.15 Atlant – Jugra 6:1
07.02.15 Minsk – Jugra 3:1
Traktor je na šesté pozici ve východní konferenci, když dokázal z šestapadesáti odehraných utkání vytěžit devětasedmdesát bodů, za dvacet výher, dvě výhry po prodloužení, čtyři výhry po samostatných nájezdech, tři prohry po samostatných nájezdech, čtyři prohry v prodloužení a třiadvaceti proher.
Poslední tři odehrané utkání
13.02.15 Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1p
11.02.15 Jugra – Čeljabinsk 1:2p
09.02.15 Minsk – Čeljabinsk 2:4