Litvínov – Slavia | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 7:6 (po pr.) | | | Pardubice – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Plzeň – Kometa Brno | 3:0 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 5:3 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 1:2 (kon.) |
Montreal – Toronto | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Detroit – Winnipeg | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | NY Islanders – Columbus | 6:3 (kon.) |
Nashville – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – Carolina | 6:3 (kon.) | | | Arizona – NY Rangers | 1:5 (kon.) |
Colorado – Dallas | 4:1 (kon.) | | | Calgary – Vancouver | 3:2 (kon.) | | | Los Angeles – Washington | 3:1 (kon.) |
Chicago – Pittsburgh | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Florida – St. Louis | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Chabarovsk – Barys | 3:5 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 3:1 (kon.) | | | Novokuzněck – Ufa | 5:2 (kon.) |
Magnitogorsk – Toljatti | 3:4 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk | 4:2 (kon.) | | | Čerepovec – HC Slovan | 4:2 (kon.) |
Jaroslavl – Soči | 1:2 (po pr.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Záhřeb | 3:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 0:2 (kon.) | | | Petrohrad – Jokerit | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Znojmo – Fehérvár | 2:1 (kon.) |
Česko – Washington Pride | 4:2 (kon.) |
Šumperk – Most | 4:3 (3:2 po s.n.) |
PZ Kladno – HC Litvínov | 9:5 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Hr. Králové – HC Plzeň | 3:1 (kon.) |
Slavia – Sparta | 4:1 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 1:5 (kon.) | | | Hvězda Praha – K. Vary | 2:4 (kon.) |
Havířov – Poruba 2011 | 9:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | Nitra – Zvolen | 5:0 (kon.) | | | Poprad – Martin | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Skalica – Piešťany | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Ústí n/L – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) |
Kroměříž – Velká Bíteš | 0:0 (odl.) | | | Vřesová – Stadion Cheb B | 0:0 (odl.) | | | Kralupy n. Vltavou – Lev Benešov | 1:5 (kon.) |
Uh.Brod B – Uničov | 4:14 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 8:4 (kon.) | | | Semechnice – Opočno | 5:4 (kon.) |
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 6:7 (kon.) | | | Humpolec – Č. Krumlov | 3:4 (kon.) | | | Strakonice – Písek | 3:9 (kon.) |
Milevsko – Veselí nLuž. | 4:1 (kon.) | | | HC Šumperk – Blansko | 8:3 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 5:4 (po pr.) |
Choceň – Světlá nS | 3:4 (po pr.) | | | Česká Třebová – Chrudim | 7:4 (kon.) | | | David Servis – Tábor B | 6:3 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 16:2 (kon.) |
Ústí n/L – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Kolín | 10:1 (kon.) |
Znojmo – Linz | 6:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Ústí n/L | 1:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Litoměřice | 5:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Vsetín | 10:3 (kon.) |
konec
Ak Bars Kazaň
1:2
(0:2, 0:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
56:31
|
Djakov (Neftěchimik) a Igor Mirnov (Kazaň) vyloučeni na dvě minuty. Djakov (simulování), Mirnov (hákování).
|
|
47:40
|
Michajl Varnakov vyloučen na 2+10 minut za hákování a nesportovní chování.
|
|
37:11
|
Pavel Kulikov jde za "katr" na dvě minuty za sekání. (Nižněkamsk)
|
|
34:01
|
Stejně je na tom i Ville Kollpanen, brankář Nižněkamsku, ten dostává taktéž dvě minuty – krosček.
|
|
34:01
|
Sergej Kosticyn ohodnocen dvěma minutami za sekání. (Kazaň)
|
|
28:53
|
Maxim Rybin z Neftěchimiku vyloučen za faul kolenem na dvě minuty.
|
|
26:36
|
Další trest pro Kazaň. Denisov dostává dvě + deset minut za faul zezadu.
|
|
23:52
|
Kolcov – 2 minuty za hákování. (Kazaň)
|
|
22:07
|
Brookbank – 2 minuty za sekání.
|
|
20:59
|
Berezin 2 minuty za podražení.
|
|
15:56
|
Varnakov (Kazaň) putuje na trestnou lavici za vysokou hůl na dvě minuty.
|
|
11:56
|
Jaroslav Alševskij si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.
|
Branky a nahrávky:
46. Mirnov (Rylov, Vrána) – 6. Zdunov (Bilalov, Rybin), 10. Zdunov (Rybin)
Rozhodčí: Jakuzovskij, Naumov – Goljak, Dědulja
Diváci: 5565
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Nilsson (Garipov) – Brookbank, Tokranov, Nikulin, Kornějev, Denisov, Rylov, Pajgin – Mirnov, Vrána, S.Kosticyn – Gluchov, Varnakov, Azevedo – Svitov, Kolcov, Lukojanov – Obuchov, Tkačjov, Petrov
Trenér: Zinetulja Biljaletdinov
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Kollpanen (Sudnicin) – Kalašnikov, Eronen, Berezin, Bilalov, Bryncev, Jevsejenkov, Djakov – Anderson, J. Grigorenko, Sexton – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Žukov, Rybin, Zdunov – Kulikov, Šikcatdarov, S. Alševskij – J.Alševskij
Trenér: Vladimir Krikunov
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Zinetulja Biljaletdinov
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Kollpanen (Sudnicin) – Kalašnikov, Eronen, Berezin, Bilalov, Bryncev, Jevsejenkov, Djakov – Anderson, J. Grigorenko, Sexton – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Žukov, Rybin, Zdunov – Kulikov, Šikcatdarov, S. Alševskij – J.Alševskij
Trenér: Vladimir Krikunov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakuzovskij, Naumov – Goljak, Dědulja
Diváci: 5565
Jan Volf