Žilina B – Pohronie 7:3 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.) | MFK Košice B – Lok. Košice 3:3 (kon.)
MŠK Žilina B
7:3 (4:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Neděle 15.03.2015, 10:30MONACObet liga

90+1
    Pohronie dalo gól!

Tak predsa len sa podarilo aj Pohroniu. Vo vápne Žiliny číhal na center MAREK ZUZIAK, ktorý napokon hlavou prekonal bezmocného Lé Gianga. 7:3

76
    MŠK Žilina B dáva gól!
    Čo sa mu nepodarilo pred pár minútkami to urobil teraz! Po strele Hučka loptu vyrazil pred seba Pecko a následne sa k dorážke dostal DENIS VAVRO, ktorý bez problémov pridáva druhý svoj gól

69
    Žilina pridáva 6. gól za chrbát Packa. RASTISLAVOVI VÁCLAVÍKOVI prvá strela síce nevyšla, no následná dorážka k tyčke nemala chýb. Žilina si dneska zrejme body nechá doma po krásnom výkone,

53

Po faule domácich na Sekereša v blízkosti vápna si loptu postavil PATRIK ABRAHÁM. Ten štandartku zahral v úplnej pohode a po menšom teči od múru prekonal Lé Gianga. 5:2!

50
    Peter Jasenovský vrátil JÁNOVI HRBEKOVI to čo mu požičial. Prvý menovaný si loptu potiahol po ľavom krídle na hranicu vápna odkiaľ vyslal prihrávku na zadnú tyčku. Tu číhal HRBEK, ktorý strelou z prvej prekonáva Packa.

44
    Krásna akcia Žiliny! K lopte sa dostal Peter Jasenovský, ktorý ľahučkým a prízemným centrom našiel vo vápne NIOLASA ŠPALEKA. ŠPALEK nešpekuloval a loptu jedným dotykom dostal za chrbát Packa čím si pripisuje druhý gól v tomto stretnutí.

35
    Žilina zvyšuje svoj náskok o dva góly. Na začiatku akcie stál Niko Špalek, ktorý vysúval Hrbeka. Druhý menovaný sa neulakomil na gól a rozhodol sa prihrávať nestráženému PETROVI JASENOVSKÉMU, ktorý sa zoči voči Peckovi nemýlil.

30
    Tak toto je naozaj bláznivé stretnutie. V priebehu piatich minút tri góly. Tentokrát sa podarilo presadiť čerstvej posile MŠK a to NIKOLASOVI ŠPALEKOVI, ktorý krásnym lobom prekonal bezmocného Packa. 2:1

27
    Neprešli ani dve minúty a je dorovnané! Po krásnej kombinácií hostí a následnom centri sa k lopte dostal PATRIK ABRAHÁM, ktorý kopačkou šťuchol loptu za chrbát domáceho gólmana.

25
    Rohový kop domáci futbalisti zahrali nakrátko. Do lopty sa oprel Kadlec, ktorého nadýchaný center našiel hlavu DENISA VAVRA a ten bez problémov otvára stav zápasu.

Patrik Ondrovič

Branky: 25. Vavro, 30. Špalek, 35. Jasenovský, 44. Špalek, 50. Hrbek, 69. Václavík, 76. Vavro – 27. Abrahám, 53. Abrahám, 90+1. Zuziak

MŠK Žilina B: Lé Giang – Kadlec, Vavro, Králik, Hučko(K), Tlacháč, Špalek, Lupčo, Klec, Jasenovský, Hrbek.
    Náhradníci: Bajza – Ďuratný, Žilák, Václavik.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Packo – Križan, Gregáň, Sekereš(K), Prikryl, Pelegríni, Garaj, Abrahám, Paraj, Orolín, Ďungel.
    Náhradníci: Lehocký – Nemec, Zuziak, Páleník, Kukučka, Urgela.

Rozhodčí: Marek Mastiš – Henrich Mikulaj, Marek Galo