Magnitogorsk – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Omsk – Kazaň 1:3 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Avangard Omsk
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Ak Bars Kazaň
Úterý 17.03.2015, 14:30 • Omsk Arena • Play-off KHL

29:45
    Bude se vylučovat. Domácí půjdou do čtyř. Pěrežogin se provinil sekáním a je za to vyloučen na dvě minuty.

20:26
    Na začátku druhé třetiny si zahrají přesilovku hosté. Za držení si jde odpočinout na dvě minuty Popov.

02:30
    Avizované vyloučení je tu. Za hákování si jde odpočinout Lukojanov, který tak oslabuje svůj tým.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 59. Semjonov – 2. Gluchov, 28. Kostitsyn (Gluchov), 32. Zacharčuk (Kostitsyn, Rylov)

Avangard Omsk: Kostin (Barulin) – Kuljaš, Gustafsson, Gončarov, Chomitskij "C", Ljamin, Gluchov, Kulik – Pěrežogin, Popov, Kolarik – Širokov, Schutz, Rasskazov – Semjonov, Fisčenko, Berdnikov – Musatov, Volkov, Pervušin – Michejev
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Zacharčuk, Rylov, Nikulin, Kornějev, Denisov, Medveděv, Musin, Pajgin – Kolcov, Svitov, Lukojanov – Mirnov, Azevedo "C", Moller – Gluchov, Vrána, Kostitsyn – Petrov, Burmistrov, Obuchov

Rozhodčí: Gofman, Odins – Lazarev, Šichanov