Wisla Krakov – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Fürth – Jihlava 5:1 (kon.)
Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.) | Liberec – Miedź 2:4 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Plzeň – Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.)
Jablonec – Rapid 0:0 (kon.)
FK Třinec
6:2 (3:1)
FC Spartak Trnava
Středa 08.07.2015, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • Přípravný zápas

83
    Třinec právě vstřelil branku!
    Teď už je to debakl, který budou hosté z Trnavy skousávat jen těžko! Velner unikl po pravém křídle a podařilo se mu odcentrovat přesně na zadní tyč. Tam si zaběhl sedmnáctiletý útočník Třince PAVOL ZIMKA a poslal balon do prázdné brány – 6:2!

77
    Rohový kop rozehráli Třinečtí tentokrát nakrátko a radují se z pátého zásahu! Joukl odcentroval z pravé strany před branku, kde se k hlavičce protlačil MICHAEL HUPKA a zvýšil na 5:2!

69
    Po nádherné akci přidávají hosté kýženou čtvrtou branku! Centr Malcharka z pravé strany sklepl Tomeček, který už mohl střílet, pod sebe. Balon si zpracoval šestnáctiletý MARTIN SAMIEC, přehodil si jej na levou nohu a trefil se přesně k tyči – 4:2!

54
    Trnava právě vstřelila branku!
    Balon si na penaltový puntík postavil CHRISTIÁN STEINHÜBEL a s přehledem snižuje! Trefil se přesně k levé tyči, a přestože Brych správně odhadl stranu, na míč si ani nesáhl – 3:2!

32
    Třinečtí rozjeli brankostroj a v rozmezí pěti minut skórují potřetí! Motyčka odcentroval z levého křídla, nalezl ve vápně volného MARKA GAJDOŠÍKA, a ten uklidil balon k tyči! Trnavanům dělají centrované míče do šestnáctky obrovské problémy – 3:1!

30
    TOMÁŠ DOČEKAL přidává svou druhou branku a Slezané strhávají vedení na svou stranu! Ceplák rozehrál i druhý roh v řadě přesně před branku, kde hosté nechali vytáhlého Dočekal znovu zakončovat hlavou – 2:1!

27
    Slezané se vyrovnání dočkali za další dvě minuty! Gajdošík si na pravém křídle udělal prostor k centru a poslal balon před bránu. TOMÁŠ DOČEKAL lízl centr hlavou a překonal brankáře Vahalíka – 1:1!

24
    Trnava se v Třinci ujímá vedení! Standardní situaci rozehrál střelou na branku Slávik. Balon skočil přímo před Brukem, ten jej vyrazil jen před sebe a IVAN PIKULÍK měl již hodně snadnou úlohu – 0:1!

Ondřej Zoubek

Branky: 27. Dočekal, 30. Dočekal, 32. Gajdošík, 69. Samiec, 77. Hupka, 83. Zimka – 24. Pikulík, 54. Steinhübel (pen.)

Karty:   74. Horník (TRN)

FK Třinec: 1. poločas: Bruk – Martynek (C), Bedecs, Hloch (28. Čelůstka), Janoščín – Salachna – Ondrušík, Motyčka, Dočekal, Ceplák – Gajdošík.
    2. poločas: Brych – Velner, Hupka, Čelůstka, Joukl – Malcharek, Samiec, Bedecs, Tomeček – Dedič, Zimka.
    Trenér: Marek Kalivoda.

Náhradníci: Brych – Velner, Joukl, Malcharek, Samiec, Zimka, Tomeček, Čelůstka, Hupka, Dedič.

FC Spartak Trnava: 1. poločas: Vahalík – Gasser, Djiby Ba (12. Horník), Víglaský, Grabež – Bakuš, Deket (C), Steinhübel, Ujlaky – Pikulík, Slávik.
    2. poločas: Švábek – Bakuš, Deket (C), Horník, Grabež– Julíny, Steinhübel, Lačarak – Jirka, Baša, Pikulík (64. Ubovič).
    Trenér: Peter Zelenský.

Náhradníci: Švábek – Repa, Jirka, Horník, Lačarak, Ubovič, Julíny, Haršány, Hrebík, Baša.

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Tomáš Mankovecký, Ondřej Kuchař