Uničov – Olomouc B 1:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 2:2 (kon.) | Žilina B – Zlín 3:1 (kon.)
Příbram – Fürth 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Plzeň 0:0 (nedohr.) | Zagłębie – Liberec 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Ostrava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Jablonec – Buchbach 3:2 (kon.)
Senica – Slovácko 1:0 (kon.) | Sparta – Ried 8:1 (kon.) | Galatasaray – Jihlava 2:1 (kon.)
MŠK Žilina B
3:1 (1:0)
FC Zlín
Sobota 11.07.2015, 11:00Přípravný zápas

V přípravném utkání mezi MŠK Žilina B a FC Fastav Zlín vítězí domácí tým. Slovenský celek otevřel skóre v závěru úvodního poločasu a svůj náskok po hodině hry zdvojnásobil. Nováček Synot ligy snížil gólem Železníka z pokutového kopu, ale poslední slovo patřilo Žilině, která tak zvítězila 3:1. (12:47:09)

90

90
    Revák svým centrem nalezl Konečného, ten ale míč do prostoru mezi třemi tyčemi tentokrát vměstnat nedokázal.

89
    William vyslal do šestnáctky centr, který Železník odhlavičkoval na rohový kop.

88
    Žilinští fotbalisté se prokombinovali až na útočnou polovinu a obléhají vápno Fastavu.

87
    Zbytek zápasu se už víceméně jen dohrává, u míče jsou domácí fotbalisté.

85
    Do konce utkání zbývá závěrečných pět minut a vypadá to, že o vítězi zápasu je už rozhodnuto.

84
    Žilina právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu Řeháka zakončoval na zadní tyči ROMAN KONEČNÝ, který zvýšil náskok svého celku na 3:1.

83
    V šanci se objevil Kopečný, ale míč rybičkou poslal pouze do rukavic připraveného Mandouse.

82
    Do zakončení se dostal Železník, jeho střela ale gólové parametry neměla.

81
    Matějovův centr byl sražen, uvidíme tak další rohový kop Zlína v krátkém časovém sledu.

80
    Kop od rohového praporku bude po závaru před bránou Žiliny k vidění také na opačné straně.

79
    Žilina vybojovala rohový kop, po kterém se ale nic zásadního neudálo.

78
    Na opačné straně Žilina obléhá pokutové území českého celku.

76
    Hosté se pokoušejí zaútočit pomocí dlouhých nákopů, to se jim však vůbec nedaří.