Belenenses – Rio Ave 3:3 (kon.) | Porto – Guimarães 3:0 (kon.)
FC Porto
3:0 (1:0)
Vitória SC Guimarães
Sobota 15.08.2015, 21:45 • Stádio Do Dragão, Porto • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

To je z tohoto přenosu vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:43:54)

Je za námi utkání prvního kola portugalské ligy, ve kterém FC Porto splnilo svou roli favorita. V 61. minutě se druhým gólem prosadil Aboubakar a střeleckou listinu uzavřel Varela. Vitória vstoupila do druhé půle velmi aktivně, ale stejně jako v prvním poločasu bylo zakončení slabinou. Porto má své první body a Iker Casillas si připsal úvodní čisté konto.

90+3

90+3
    Alespoň snížení mohl zařídit zcela volný Valente, ke kterému se odrazil centr z levé strany. Možná byl Valente natolik překvapen, že míč netrefil podle svých představ.

90+2
    Nakonec z toho byly rohy dva, jenže bez jakéhokoliv pokusu o zakončení.

90+1
    Domácí si ještě dají jeden rohový kop. S rozehrou nikam nespěchají, ví, že body jim neutečou.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Ještě jedna žlutá karta pro hosty, dostal ji Luís Rocha.

88
    Tómané trefil kopačkou M. Pereiru a za tento faul obdržel žlutou kartu.

88
    A opět ne! Aboubakar to nyní zkusil technicky, kroutil míč na zadní tyč – o opravdu malý kousek minul.

87
    Změna v dresu Vitórie, Alex jde na lavičku, odkud vstal João Vigário.

86
    Aboubakar by rád zkompletoval hattrick, zatím mu to ale není souzeno. Nyní byl při střeleckém pokusu zblokován.

85
    A bylo to to poslední, co dnes zvládl. Silvestre Varela dnes končí, nahradil jej Yacine Brahimi.
    84. Silvestre VARELA - 3:0

84
    Porto právě vstřelilo branku!
    Domácí teď doslova rozebrali obranu Vitórie, M. Pereira poslal míč pod sebe, kde stál SILVESTRE VARELA, ten se jednoduchou kličkou zbavil dvou protihráčů a bombou na první tyč propálil brankáře.

82
    Domácí Sandro hravě ubránil snažícího se Correiu, jejich souboj skončil čistým odebráním míče a odkopem k půlce.