Mouscron – Standard 1:1 (kon.) | Lokeren – Mechelen 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 2:1 (kon.)
Genk – Westerlo 2:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:0 (1:0)
YR KV Mechelen
Sobota 15.08.2015, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League • 4. kolo

Fotbalisté Lokerenu už nebyli ve druhé půli tak aktivní, přesto přidali ještě jeden gól. V 88. minutě potvrdil jejich vítězství střídající Eugene Ansah. Domácí si tak připisují první výhru v sezóně a celkově mají na kontě už pět bodů. To Mechelen zůstává na třech bodech. Děkuji za pozornost a u dalších fotbalových onlajnů se těším napočtenou! (21:57:24)

90+5

90+4
    Domácí gólman si vyběhl pro centr z hloubi pole a opět má balón ve své moci.

90+4
    Barry provede možná poslední výkop utkání. Domácí fanoušci již slaví.

90+2
    Odražený míč napálil vysoko nad Veselinović.

Lokeren právě vstřelil branku!
    A je zřejmě jasno! Po zaváhání hostující obrany utíkal EUGENE ANSAH sám na brankáře a své sólo zakončil přízemní střelou k tyči – 2:0.

87
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ayanda Patosi, přichází Mirić.

86
    Po rohu Kosanoviće míč propadl jen těsně vedle tyče! K nelibosti domácích se bude kopat další rohový kop.

85
    Teď měli domácí obránci docela honičku. Balón uklízeli před svou bránou na poslední chvíli.