HFK Olomouc – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hlučín – Prostějov 0:1 (kon.) | Líšeň – Mohelnice 0:1 (kon.)
Třebíč – Vyškov 0:2 (kon.) | Vítkovice – Uničov 0:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:1 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 15.08.2015, 14:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Viděli jsme zápas, ve kterém zvítězil předzápasový favorit. Průběh v prvním poločase tomu tak neodpovídal. Domácí byli aktivnější a vybojovali si pro sebe penaltu. Marek Heinz ji ovšem neproměnil. Ve druhé půli se hra po optické stránce zpomalila a Kroměříž ojedinělou šance ke skorování využil. Ke konci již šlo o taktickou hru od hostů. Ti si tak připisují další tři body a zůstávají na první pozici v MSFL. Ode mě je to prodnešek vše, přeji hezký den. (16:26:32)

90+1

90
    Bude se nastavovat pouze jedna minuta.

89
    Žák se mohl dostat k zakončení, pro Kroměříž škoda, protože se nechtěl snad ani rozběhnout.

88
    Poslední střídání hostů. Haša se pomalým během vrací k lavičce, kde je již připraven Ladislav Nevřela.

84
    Holičtí se snaží o vyrovnání, Hanácká Slávie bohužel pro ně výborně brání.

80
    Danis hezky prošel až do vápna. Petr jeho střelu ale pouze vyrazil před sebe. K dorážce se holičtí už nedostali.
    78. JELEČEK - 0:1

78
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ JELEČEK se z přímého kopu trefil do míst, kde nestál golman Mucha. Přímý kop nastal po ostrém faulu oceněném žlutou kartou, který zapříčinil Rozsíval.