Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Trenčín 4:2 (kon.)
K. Vary – Plzeň 2:3 (0:1 po s.n.) | Znojmo – Zlín 4:6 (kon.) | Havířov – Prostějov 5:4 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – SK Karviná 3:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 8:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:4 (kon.)
SHK Hodonín – Piešťany 4:7 (kon.) | Břeclav – Trnava 3:1 (kon.) | Děčín – Bílina 8:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:7 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:3 (2:0 po s.n.)
Ústí n/L – Chabarovsk 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 7:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (1:2, 1:0, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 20.08.2015, 18:00 • KV Arena • Přípravné zápasy

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
    Autorem vítězné branky je JAKUB LEV.

58:03
    Karel Mlejnek si vyžádal oddechový čas.

58:03
    Hosté jdou do tří! Tomáš Andrlík (PLZ) vyhodil kotouč mimo hřiště, toho je obrovská příležitost pro domácí!

56:41
    Domácí mají k dispozici další přesilovou hru, Pulpán (PLZ) je vyloučen na dvě minuty.

52:27
    Na Radka Dudu byly spáchány dva jasné fauly, rozhodčí si ale vybral ale ten třetí, méně jasný. Za sekání si dvě minutky odpočine Miroslav Preisinger (PLZ).

50:00
    Indrák se dostal s pukem sám před Habala, pokusil se o bekhendový blafák, karlovarský brankář ho ale betonem vychytal!

47:16
    Bartek si nejprve s pukem dvakrát obkroužil útočné pásmo, kotouč se poté dostal před bránu, kde se jej snažili dorazit Duda se Zadražilem, Machovský ale skryl puk pod betony.

43:43
    Domácí se nějakou náhodou dostali ve třech před brankáře, Duda mohl doklepnout puk do prázdné brány, ale těsně před ním puk odpálil jeden z obránců.

43:08
    Hollweg (PLZ) se za bránou nepochopitelně vrhl po Gorčíkovi, pověsil se mu na záda a stáhl ho k zemi, je za to také vyloučen.

39:54
    Vachovec (KVA) před bránou srazil Lva (PLZ), který si to ale nenechal líbit a úder mu vrátil, tím připravil vlastní tým o přesilovku. Vachovec – 2 minuty za nedovolené bránění, Lev – 2 minuty za hrubost.

39:07
    Hosté se po zisku kotouče hnali kupředu hned ve třech proti jednomu, k Bližňákovi už ale přihrávka nedoputovala, jelikož se stihl vrátit Benáka a kotouč vypíchnout.

34:45
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    DAVID HRUŠKA to provedl mazácky, po pomalejším rozjezdu v posledních krocích přidal a Machovského prostřelil přesně mezi betony, brankář Plzně nestihl zareagovat.

34:44
    David Hruška byl při zakončení faulován, je nařízeno trestné střílení!

32:51
    Tomeček zůstal osamocen na modré čáře, s pukem se ale musel otáčet a jeho tvrdá střela z místa nebyla tak razantní, jak by potřeboval a Machovský ji dokázal zneškodnit.

27:36
    Počet hráčů na ledě se ale rychle srovná, Michal Moravčík (PLZ) podrazil Rachůnka a rozhodčím to neuniklo.

27:20
    Bičánek (KVA) se z rohu kluziště snažil rychle rozehrát, puk ale moc podebral a vyhodil ho do ochranné sítě.

24:47
    Domácí si zahrají přesilovku, Lukáš Pulpán (PLZ) je vyloučen za krosček.

24:29
    Bližňák nahrál do jízdy Kratěnovi, ten prudce vypálil do protipohybu brankáře, Habal ale stihl zareagovat a lapačkou kotouč vytěsnil.

19:53
    Harant na modré čáře zachytil kotouč a vyvezl ho až skoro za bránu hostů, odkud hledal na hranici brankoviště Zadražila. Tomu se podařilo puk protečovat mezi betony Machovského, avšak kotouč proklouzal jen těsně mimo bránu.

14:15
    Domácím se daří zkorigovat stav utkání! Po buly od modré vypálil Deyl, jeho střelu zblokoval obránce. K volnému kotouči se ale dostal PETR KOBLASA a svižnou střelou se trefil přesně do růžku. Asistence: Radek Deyl, Jaromír Kverka

11:31
    Rachůnek se prodral mezi několika hráči až před a byl faulován, dvě minuty za hru vysokou holí si odsedí Jakub Jeřábek (PLZ).

11:06
    Benák z rohu hřiště našel mezi kruhy volného Dudu, který se do střely opřel, ale trefil pouze betony přesunujícího se Machovského.

10:01
    Zdá se, že dnes rozhodčí budou pískat prakticky vše. Za nepatrný faul u mantinelu je vyloučen na dvě minuty střelec úvodní branky, Ján Sýkora (PLZ) – nedovolení bránění.

07:05
    Harantovo nahození od modré čáry před bránou lehce tečoval Hruška, avšak za brankáře Plzně kotouč nedostal. Poté měl ještě jednu možnost doklepnout kotouč za Machovského, ale ten zasáhl betonem.

06:17
    Rozhodčí Turčan přerušuje hru a vylučuje na obou stranách, Martina Barteka (KVA) za hru vysokou holí, Mária Blináka (PLZ) poté za sekání.

05:25
    Gorčík nejprve mohl zasunout kotouč za vyjetého Machovského, ale dobře se k němu stáhl obránce. Puk se poté odrazil k dojíždějícímu Sičákovi, ten ale z velikého úhlu bránu netrefil.

01:26
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté vstupují do utkání opravdu skvěle! Od mantinelu si s kotoučem vybruslil MICHAL MORAVČÍK, v pravém kruhu napřáhl a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jaroslav Kracík

00:56
    Plzeňští vyhráli vhazování, kotouč se dostal na modrou čáru k Pulpánovi, která nabil JÁNU SÝKOROVI, jenž se tvrdou ranou od modré čáry trefil přesně k tyčce, Habal vůbec nic neviděl. Asistence: Lukáš Pulpán

00:44
    Velmi brzy zde máme první vyloučení, na trestnou lavici usedá za nedovolené bránění Václav Benák (KVA).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 15. Koblasa (Deyl, Kverka), 35. Hruška (TS) – 1. Sýkora (Pulpán), 2. Moravčík (Kracík.), rozh. náj. Lev