Liberec – Nitra 2:0 (kon.) | IFK Helsinky – Linköping 1:2 (kon.) | TPS – Düsseldorf 1:2 (0:1 po s.n.)
JYP – Frölunda 1:4 (kon.) | Košice – EC-KAC 2:1 (3:0 po s.n.) | SønderjyskE – HV71 1:2 (kon.)
Stavanger – Kuopio 3:0 (kon.) | Storhamar – Ženeva 5:1 (kon.) | Ingolstadt – Växjö 5:3 (kon.)
Krefeld – Vienna Capitals 5:6 (kon.) | Färjestad – Pardubice 4:3 (po pr.)
po s.n. (3:0)
HC Košice
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
KAC Klagenfurt
Čtvrtek 03.09.2015, 18:00 • Steel Arena, Košice • Hokejová Liga mistrů • Skupina 8
    65:00. Jiří BICEK - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Košice.
    Autorem vítězné branky je BICEK.

62:43
    Lundmark postupoval úplně sám proti Riečickému! Košický gólman však vytáhl další skvělý zákrok a vytěsnil kotouč alespoň do tyče!

59:42
    Chvilku před koncem mohli hosté rozhodnout o svém triumfu, Koch však z bezprostřední blízkosti Riečického překonat nedokázal!

57:49
    Jauvajs, to je nepříjemné. Štrbákova rána od modré trefila do tváře Bartoše, krev už zurčí na led...

56:34
    Strong (KLG) dostává dvouminutový trest – a může být rád, že Košice nepojedou trestné střílení.

56:34
    Skvělá práce Marka Bartánuse! Domácí forvard se z obranného pásma prokousal až do zakončení, ale na poslední chvíli byl faulován!
    Kevin KAPSTAD - 1:1

54:30
    Klagenfurt právě vstřelil branku!
    V podstatě ihned po vypršení Philippova trestu hosté vyrovnávají! Košičané zaváhali v rozehrávce a puk se dostal ke KEVINU KAPSTADOVI, jenž pohotově (třebaže v pádu) uklidil puk za bezmocného Riečického! Bez asistence.

52:28
    Radek Philipp (KOS) jde pykat na dvě minuty za držení. To je skvělá příležitost pro hosty!

49:15
    Mark Popovic (KLG) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, hosté se budou muset bránit.

43:55
    Parádní akce na jeden dotek v podání čtvrté pětky domácích! Hričina si několikrát vyměnil puk s Boltunem a druhý jmenovaný posléze vypálil, Toukkola však srazil betony k sobě včas!

36:43
    Před Riečickým vznikl ohromný závar, jenže Ganahl nedokázal dostatečně přizvednout dostatečný pokus a košický gólman vytáhl parádní zákrok betonem!
    35:00. Jiří BICEK - 1:0

35:00
    Košice vstřelily branku!
    Pět minut před koncem druhé třetiny jdou domácí do vedení! Kotouč se odrazil na modrou čáru k volnému JIŘÍMU BICKOVI, jenž vymetl pavučinky na vzdálenější tyči! Asistence: Eduard Šedivý.

31:25
    Lelkeš (KOS) podrazil unikajícího Lundmarka, přesilovou hru si tentokrát vyzkouší hosté.

29:20
    Skvělá šance hostů: Setzinger ale z rychlého brejku pálil příliš vysoko!

29:01
    Sotva vypršel DeSantisův trest, usedne na trestnou lavici jeho parťák z obranné dvojice! Košice si tak zahrají další přesilovku, Thomas Pöck je vyloučen na dvě minuty za krosček.

27:19
    Domácí mohli jít do vedení, Tuokkola ale reflexivně vyrazil Lapšanského ránu bez přípravy z levé strany!

26:51
    DeSantis (KLG) zatáhl za záchrannou brzdu a sekl do unikajícího Hričiny, za což si jde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

26:04
    Riečický předvedl dva výtečné zákroky proti Banovi, po druhé střele navíc efektním semaforem přerušil hru a vysloužil si hlasitý aplaus!

24:11
    Eduard Šedivý (KOS) jde pykat na dvě minuty za zdržování hry!

18:25
    Kotouč se do přebrankového prostoru odrazil k Jenčíkovi, ten však pálil jen do betonů hostujícího gólmana!

07:40
    Domácí mohli jít do vedení, jenže Tuokkola řekl ne a Šedivého prudkou ránu na poslední chvíli vyrazil!

04:31
    Přesilovka Košic měla jepičího trvání, Martin Štrbák (KOS) jde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:20
    Lundmark (KLG) si jde odpykat dvouminutový trest za hákování, domácí si dnes poprvé zahrají v početní převaze.