Bayern – Augsburg 2:1 (kon.) | Leverkusen – Darmstadt 0:1 (kon.) | Hannover – Dortmund 2:4 (kon.)
Hertha – Stuttgart 2:1 (kon.) | Ingolstadt – Wolfsburg 0:0 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnem 6:2 (kon.)
Hertha BSC
2:1 (2:1)
VfB Stuttgart
Sobota 12.09.2015, 15:30 • Olympiastadion Berlin (Berlin). • Německá Bundesliga • 4. kolo

Já se loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:30:55)

Druhý poločas už góly, ani tak kvalitní podívanou, jako půle předchozí, nepřinesl. Domácí svůj těsný náskok vehementně bránili a hosté, ač se snažili co mohli a byli několikrát blízko, nedokázali na vytoužené vyrovnání dosáhnout. Stuttgart tak na své první ligové body musí nadále čekat.

90+3

90+3
    Kteří teď málem dokázali využít otevřené obrany soupeře, ovšem Stocker byl příliš pomalý.

90+2
    Tohle byla hodně nepřesná přihrávka na Gentnera, u míče domácí.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Jeden z hráčů Herthy zřejmě zahrál rukou, ale hraje se dál.

89
    Vlachodimos vyrazil hodně daleko z brány, aby pomohl svým spoluhráčům.
    Fabian Lustenberger (Hertha) střelec nádherného a zřejmě také rozhodujícího gólu zápasu proti VfB Stuttgart.

88
    Dalším zbytečným faulem se provinil Ginczek, jenž připravuje tak svůj tým o balón.

88
    Ovšem Kraft byl připraven a letící balón schoval do rukavic.

87
    Nyní mají hosté možnost v podobě rohu.

86
    Na centr před bránu těsně nedosáhl jeden z hráčů Herthy, Vlachodimos rychle bere míč a rozehrává.

85
    Hosté se zbytečnými fauly připravují o míč i o možnost zaútočit. Čas se jim nebezpečně krátí.

84
    Domácí vybojovali odkop od brány a Kraft tak může opět ušetřit cenný čas.

82
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Per Ciljan Skjelbred, přichází Alexander Baumjohann.

81
    Který se bude vzápětí opakovat.

80
    Zblokovaná přihrávka před bránu přináší Stuttgartu dalšího rohový kop.

79
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Arianit Ferati.

Petr Frömel

Branky: 14. Haraguči (Weiser), 45+3. Lustenberger (Langkamp) – 36. T. Šunjić (Didavi)

Karty:   45+3. Die (STU), 59. Kostić (STU), 60. Didavi (STU)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:24.
    Hertha BSC: Kraft – Weiser, Langkamp, Lustenberger, Plattenhardt – Darida, Skjelbred (82. Baumjohann) – Beerens (45. Ibišević), Stocker, Haraguči – Kalou (73. Stark).
    Náhradníci: Almenning Jarstein – van den Bergh, Hegeler, Tolga Ciğerci, Baumjohann, Stark, Ibišević.

VfB Stuttgart: Vlachodimos – Klein, T. Šunjić, Hloušek, Emiliano Insúa – Die – Harnik (55. R. Kruse), Didavi (79. Ferati), Gentner, Kostić (68. Maxim) – Ginczek.
    Náhradníci: Uphoff – Rupp, R. Kruse, Maxim, Ferati, Schwaab, Niedermeier.

Rozhodčí: T. Stieler – P. Ittrich, S. Thielert