Waregem – Gent 1:1 (kon.) | Kortrijk – Leuven 0:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Oostende 1:5 (kon.)
Mechelen – Westerlo 2:2 (kon.)
YR KV Mechelen
2:2 (1:0)
KVC Westerlo
Sobota 12.09.2015, 20:30Belgická Jupiler Pro League • 7. kolo

Zápas je u konce a týmy nakonec odchází smírně ze hřiště 2:2. Druhý poločas byl nudný a nezáživný a vypadalo to, že se v těch 45 minutách nic nestane. Jenže to byl omyl. Po několika střídáních začaly padat branky. Nejprve si dal vlastní gól Vanlerberghe a srovnal tak na 1:1. Hned minutu na to ale poslal zpět do vedení domácí De Witte a v 81. minutě srovnal stav utkání na konečných 2:2 Višnakovs. Více se už nestalo a tak zápas tímto stavem končí a výsledek je to pro obě strany zasloužený. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (22:27:54)

90+3

90+1
    Van Damme ještě v závěru vidí žlutou kartu.

90+1
    Oba týmy už jsou smíření s výsledkem a zápas se pouze dohrává.

88
    Rits se dobře dostal do vápna, ale finální přihrávku neprostrčil skrz obranu a vybojoval pouze roh, který nebyl také úspěšný.

85
    Cools chtěl odkopnout balón, ale kopl při tom do hlavy gólmana Gilleta. Ten je v pořádku a pokračuje ve hře. Situace byla před Gilletem pořádně zmatená, domácí to zvládli se štěstím.

81
    Westerlo právě vstřelilo branku!
    Cools poslal míč z pravé strany na přední tyč. Tam akorát přiběhl EDUARDS VIŠNAKOVS, který poslal balón ke vzdálenější tyči a nedal Gilletovi příliš šancí! Stav utkání je 2:2!

80
    Veselinovič faulovaný, hosté budou čelit další standartce.

75
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Veselinovič rozehrál přímý kop, před bránu si nejlépe naběhl SETH DE WITTE, který vstřelil balón za záda gólmana Westerla a navrátil Mechelenu vedení. Stav 2:1!

74
    Hosté rozehrávali přímý kop z pravé strany jen kousíček za vápnem. Balón si srazil do vlastní sítě hlavou JORDI VANLERBERGHE a vyrovnal tak nechtěně stav na 1:1!

70
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Lecomte a Mustoe, přichází Aoulad a Schouterden.

69
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Hanni, přichází Vanlergerghe.

68
    Veselinovič si zpracoval balón a z otočky vystřelil jen kousek vedle.

65
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Verdier, přichází Naessens.

61
    Petkovič fauluje ve výskoku a je další kdo vidí žlutou kartu!

60
    Je za námi hodina hry a stav je stále 1:0. Na hřišti je teď vidět více faulů než střel a hra není příliš záživná. Uvidíme ještě nějaký gól?