Pohronie – Nitra 2:0 (kon.) | B. Bystrica – Trnava B 2:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 3:0 (kon.)
Teplička n. Váhom – R. Sobota 0:0 (kon.) | Haniska – Lok. Košice 1:0 (kon.) | Poprad – Spiš. N. Ves 1:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:0 (2:0)
FC Nitra
sk Sobota 12.09.2015, 16:00 • Dolná Ždaňa. • MONACObet liga

V šlágri kola sa stal hrdinom zápasu domáci Lukáš Garaj, ktorý dvoma gólmi v prvom polčase rozhodol o výsledku. Nitra sa po prestávke snažila niečo s výsledkom urobiť, ale proti dobre organizovanej defenzíve súpera sa nepresadila. FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa napokon zvíťazil nad Nitrou 2:0 a vymenil ju na čele druholigovej tabuľky v skupine západ. Želám pekný zvyšok dňa. (18:38:11)

90+3

86
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Garaj, prichádza Sekereš.

82
    Žltú kartu dostáva Páleník (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

81
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Zuziak, prichádza Páleník.

77
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Frimmel, prichádza Gregáň.

77
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Morong, prichádza Šmehyl.

67
    Žltú kartu dostáva Kotrík (FC Nitra).

65
    Žltú kartu dostáva Benčík (FC Nitra).

63
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Rakovan, prichádza Ivančík.

46
    Začal sa druhý polčas.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

42
    Ďalšia žltá karta pre hráča Nitry. Dostal ju Matúš Paukner.

41
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Kolmokov, prichádza Kotrík.

41
    Pohronie dalo gól!

LUKÁŠ GARAJ je hrdinom prvého polčasu. Tímu FK Pohronie zabezpečil už dvojgólový náskok.