Rheindorf Altach – Rapid 2:0 (kon.) | Salzburg – Grödig 4:2 (kon.) | Austria – Ried 1:1 (kon.)
Admira – Wolfsberger 1:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:0 (1:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 12.09.2015, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 8. kolo

Admira Wacker si připisuje do tabulky další tři body poté, co na domácím hřišti udolala Wolfsberger. Poslední tým tabulky svého soupeře pořádně potrápil a v závěru prvního poločasu mohl dokonce zápas otočit, jenže ani jedna z jeho střel neměla gólové parametry. Hrdinou zápasu se stal Christoph Schösswendter, který byl sice deset minut před koncem po druhé žluté kartě vyloučen, v prvním poločase však vstřelil jediný a nakonec vítězný gól. Konečný výsledek. Admira Wacker 1 Wolfsberger 0. (20:23:41)

90+4

90+4
    Issiaka Ouédraogo ještě na levém křídle vybojoval pro svůj tým rohový kop, ten byl však na přední tyči odvrácen.

90+3
    Běží poslední okamžiky zápasu a Jacobova střela zamířila mimo.

90+2
    Nemanja Rnic byl tím hráčem, který málem asistoval Jacobovi na gól.

90+1
    Jacobo se na vzdálenější levé tyči ocitl po skvělém centru z pravé strany šestnáctky ve velké příležitosti, jeho následná hlavička ale zamířila mimo!

90
    Běží poslední minuta zápasu a Wolfsberger spěchá směrem vpřed.

89
    Oba týmy dvě minuty před koncem naposledy vystřídaly a samotný závěr utkání už by nemělo nic přerušit.

88
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Sax, přichází Maier.

88
    Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Putsche, přichází Sollbauer.

87
    Markus Blutsch byl před vlastní šestnáctkou nepříjemně dohrát a hra byla přerušena.

86
    Hostům se čím dál více krátí čas na vyrovnání.

85
    Admira se i přes oslabení dostala do přečíslení, to ale vzápětí přerušila nepřesná finální přihrávka.

84
    Útočná snaha Wolfsbergeru stále vyznívá vniveč. Dokáží hosté vyrovnat?

83
    Joachim Standfest rozehrál standardní situaci, jeho následný centr ale na vzdálenější pravé tyči našel pouze připraveného brankáře Jörga Siebenhandla.

82
    Admira rozjela další nadějnou akci, tu ovšem zastavil opět zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

81
    Do konce zápasu zbývá necelých deset minut. Admira dohrává zbytek utkání o deseti a nad Wolfsbergerem vede stále těsně 1:0.

80
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Toth, přichází Bajrami.

80
    Schößwendter, dosavadní hrdina dnešního zápasu, zatáhl soupeře za dres a po druhé žluté kartě musel předčasně odejít do sprch.

Tomáš Reiner

Branky: 14. Schößwendter

Karty:   38. Schößwendter (TRK) – 24. Weber (WAC), 57. Ouédraogo (WAC)   79. Schößwendter (TRK)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 23:14.
    FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Zwierschitz, Schößwendter, Wostry, Wessely – Lackner, Toth (80. Bajrami) – Sax (88. Maier), Zulj, Blutsch – Starkl (46. Spiridonovic). (rozestavení 4-2-3-1)
    Náhradníci: Knasmüllner, Malicsek, Schicker, Kuttin. Trenér: Ernst Baumeister.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Standfest, Rnić, Drescher, Palla – Zündel, Seidl (17. Putsche – 88. Sollbauer), Weber (77. Wernitznig), Jacobo – Hellquist, Ouédraogo. (rozestavení 4-4-2)
    Náhradníci: Dobnik, Baldauf, Silvio, Schmerböck. Trenér: Dietmar Kühbauer.

Rozhodčí: Julian Weinberger. Asistenti: A. Heidenreich, H. Tekeli. Čtvrtý rozhodčí: H. Lechner