Toljatti – Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Čerepovec – Magnitogorsk 3:4 (kon.)

Jan Kovář (MET) – 1+1, čas na ledě 20:25
    Tomáš Filippi (MET) – 0+1, čas na ledě 18:58 (18:26:55)

Závěrečnou část hry sice domácí vyhráli v poměru 1:0, avšak jim to nestačilo ani na remízu. Hosté si zkušeně vedení z druhé třetiny pohlídali, a tak slaví už páté vítězství v řadě! Na druhou stranu Čerepovec byl velice silným soupeřem a kromě první třetiny, kterou prohráli 2:0, nehráli vůbec špatně. Dnes je to ode mě vše, na shledanou!

59:52
    Košečkin poskakující puk v jeho brankovišti raději přidrží.

59:41
    Domácí zkouší hru bez brankaře!

59:19
    Hosté drží puk v rohu kluziště za Magarilovou bránou, což jim určitě velice vyhovuje.

58:44
    Vhazování před Magarilovem.

58:39
    Domácí tým si bere oddechový čas.

58:17
    Černov vyrazil sám do útočného pásma, tam se pokusil o zakončení, ale to se mu vůbec nepodařilo.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:29
    Mettalurg nahazuje puk do útočné třetiny.

57:04
    Boj o puk za Košečkinovou bránou.

56:23
    Timkin vyhodil puk mimo hrací plochu, domácí se tak dožadovali trestu za zdržovaní hry, rozhodčí si ale myslí něco jiného, a tak trest nepíská.

55:41
    Čerepovec se usadil v útočné třetině a snaží se zde kombinovat.

55:09
    Po delší době se domácí dostali do útočné třetiny.

54:36
    O pěknou střelu se postaral Osala, jenže Magarilov tlaku Magnitogorsku odolává.

54:11
    Vhazování před Košečkinem.

53:28
    Domácí jsou opět pod menším tlakem. Uvidíme jestli toho hosté využijí.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 29. Trubačjov (Bučněvič), 34. Šefer (Skorochodov, Kovyršin), 51. Bučněvič (Nikoncev) – 11. Platonov (Osala, Chabarov), 16. Timkin (Potěchin, Filippi), 24. Kovář (Lee, Zaripov), 37. Zaripov (Mozjakin, Kovář)

Severstal Čerepovec: Magarilov (Štěpánek) – Karlsson, Němec, Šefer, Lukin, Stasenko, Koněv, Kudako, Berdnikov – Kagarlickij, Trubačjov, Bučněvič – Skorochodov, Monachov, Černov – Nikoncev, Trunjov, Kovyršin – Kupcov, Mons, Vicharev
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Zacharov, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Serguškin, Kaletnik, Kosov – Timkin, Osala, Železkov – Platonov, Filippi, Potěchin.

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Otmachov, Raming