Vítkovice – Kometa Brno | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 4:1 (kon.) |
Pardubice – Plzeň | 1:4 (kon.) | | | Olomouc – Mountfield HK | 0:2 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 3:5 (kon.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Toljatti – Chanty-Mansijsk | 1:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jekatěrinburg | 4:1 (kon.) | | | Čerepovec – Magnitogorsk | 3:4 (kon.) |
Kazaň – Ufa | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Znojmo – Salzburg | 7:1 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 2:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 0:0 (odl.) | | | Ústí n/L – Písek | 7:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Žďár n/S | 3:0 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 12:0 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 4:2 (kon.) |
HC Plzeň – Kladno | 3:4 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 6:7 (po pr.) | | | Letňany – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Zvolen – Nitra | 6:3 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 0:1 (kon.) | | | Martin – Skalica | 3:0 (kon.) |
Poprad – Trenčín | 2:4 (kon.) | | | Piešťany – Žilina | 4:2 (kon.) |
Humenné – Orange 20 | 0:0 (zruš.) |
Lev Benešov – Jesenice | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav B – Černošice | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Přerov | 5:12 (kon.) |
konec
Severstal Čerepovec
3:4
(0:2, 2:2, 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Jan Šlapáček
Branky a nahrávky:
29. Trubačjov (Bučněvič), 34. Šefer (Skorochodov, Kovyršin), 51. Bučněvič (Nikoncev) – 11. Platonov (Osala, Chabarov), 16. Timkin (Potěchin, Filippi), 24. Kovář (Lee, Zaripov), 37. Zaripov (Mozjakin, Kovář)
Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Otmachov, Raming
Diváci:
Neproměněná penalta:
Severstal Čerepovec:
Magarilov (Štěpánek) – Karlsson, Němec, Šefer, Lukin, Stasenko, Koněv, Kudako, Berdnikov – Kagarlickij, Trubačjov, Bučněvič – Skorochodov, Monachov, Černov – Nikoncev, Trunjov, Kovyršin – Kupcov, Mons, Vicharev
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Zacharov, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Serguškin, Kaletnik, Kosov – Timkin, Osala, Železkov – Platonov, Filippi, Potěchin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Zacharov, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Serguškin, Kaletnik, Kosov – Timkin, Osala, Železkov – Platonov, Filippi, Potěchin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Otmachov, Raming
Diváci:
Jakub Štěpánek (ČER) – nezapojil se jako druhý brankář do hry
Ondřej Němec (ČER) – 0+0, čas na ledě 24:23
Jan Kovář (MET) – 1+1, čas na ledě 20:25
Tomáš Filippi (MET) – 0+1, čas na ledě 18:58 (18:26:55)