Barcelona – Leverkusen 2:1 (kon.) | BATE – AS Řím 3:2 (kon.) | Bayern – Dinamo Záhřeb 5:0 (kon.)
Arsenal – Olympiakos 2:3 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Dynamo Kyjev 0:2 (kon.) | Porto – Chelsea 2:1 (kon.)
Lyon – Valencia 0:1 (kon.) | Zenit – Gent 2:1 (kon.)
BATE Borisov
3:2 (3:0)
AS Řím
Úterý 29.09.2015, 20:45 • Borisov-Arena, Borisov (BLR) • Liga mistrů • Skupina E

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:54:07)

Hlavní rozhodčí Clattenburg ukončil dnešní utkání, ve kterém BATE Borisov porazil AS Řím 3:2. První poločas byl velmi vyrovnaný, ale i přesto v něm domácí hráči zvítězili 3:0, a to díky tomu, že trestali chyby soupeře. Na listinu střelců se nejprve v 8. minutě zapsal Stasevič a poté ve 12. a 30. minutě i Mladenović. Hosté si vytvářeli šance, ale žádnou z nich neproměnili, protože Černik byl vždy proti. Druhý poločas už patřil více hostům, kteří i přesto, že prohrávali 3:0 se dokázali zvednout a na soupeře vyvíjeli tlak. Nicméně kontaktní gól na 3:1 se hostům podařilo vstřelit až v 66. minutě, kdy se prosadil Gervinho. AS Řím si i dál vytvářel šance, ale další gól přišel až v 82. minutě, to se trefil Torosidis. O minutu později mohl vyrovnat na 3:3 Florenzi, ale trefil pouze brankovou konstrukci. Do konce utkání už se nic nestalo, a tak se domácí BATE Borisov raduje z tříbodového zisku.
    Fanoušci BATE slaví výhru 3:2.

90+4

90+2
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Edoardo Soleri.

90+1
    Nový muž na hřišti, A. Volodko, se prodral ke střele, ale branku minul.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Dubra byl potrestán žlutou kartou.

90
    Gervinho se řítil do další útočné akce, ale tentokrát mu byl odpískán ofsajd.
    90. Gervinho svoji šanci neproměnil.

90
    Gervinho obdržel přihrávku do velkého vápna, kde si dal míč na pravačku a poté vypálil, ale gólman Černik byl připraven a v těžké chvíli svůj tým podržel.

88
    Dubra zahrával volný přímý kop, kdy centrem našel Hleba, ale jeho rána byla zablokována. V 88. minutě se stav skóre nemění.
    Torosidis a jeho rána na 3:2.

87
    Manolas zahrál rukou a od sudího vyfasoval žlutý kartonek.

87
    Zahraje si A. Volodko, kterému přenechal místo na hřišti Nikolić.

85
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Maxim Volodko, přichází Alexej Ryas.

83
    Florenzi si vzal na starost rohový kop, ale on ani jeho spoluhráči ze standardní situace nic nevytěžili.

83
    Torosidis se dostal k odraženému míči a napálil ho na bránu, avšak dubra tuto střelu zablokoval a následuje roh pro hosty.

83
    Florenzi byl velmi blízko vyrovnání, ale jeho prudká rána orazítkovala pouze brankovou konstrukci!

Lucie Rapantová

Branky: 8. Stasevič (Gordejčuk), 12. Mladenović (Nikolić), 30. Mladenović (M. Volodko) – 66. Gervinho (Falqué), 82. Torosidis (Digne)

Karty:   27. N. Milunović (BAT), 90. Dubra (BAT) – 12. Digne (ASR), 46. De Rossi (ASR), 87. Manolas (ASR)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:8.
    BATE Borisov: Černik – D. Poljakov, Dubra, N. Milunović, Mladenović – Nikolić (87. A. Volodko), Jablonski – Stasevič (C), Gordejčuk (72. Hleb), M. Volodko (85. Ryas) – Signevič.
    Náhradníci: Soroko – Karnicki, A. Volodko, Alexijevič, Ryas, Hleb, Jevtić.

AS Řím: Szczęsny – Florenzi (90+2. Soleri), Manolas, De Rossi (C), Digne – Pjanić, Nainggolan, Vainqueur (39. Falqué) – Iturbe (46. Torosidis), Gervinho, Salah.
    Náhradníci: De Sanctis – Castán, Maicon, Torosidis, Falqué, Uçan, Soleri.

Rozhodčí: Clattenburg – Beck, Collin