Barcelona – Leverkusen 2:1 (kon.) | BATE – AS Řím 3:2 (kon.) | Bayern – Dinamo Záhřeb 5:0 (kon.)
Arsenal – Olympiakos 2:3 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Dynamo Kyjev 0:2 (kon.) | Porto – Chelsea 2:1 (kon.)
Lyon – Valencia 0:1 (kon.) | Zenit – Gent 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
0:2 (0:1)
Dynamo Kyjev
Úterý 29.09.2015, 20:45 • Sammy Ofer Stadium (Haifa) • Liga mistrů • Skupina G

Je za námi utkání skupiny G Ligy mistrů mezi Maccabi Tel-Aviv a Dynamem Kyjev. Papírové předpoklady se dnes naplnili a hráči ukrajinského velkoklubu dokráčeli k vítězství 2:0, když se dvakrát prosadili v úvodech obou poločasů. Domácí se sice sympaticky snažili, jenže na svého soupeře dnes neměli a na bodový zisk nedosáhli. (22:44:58)

90+3

90+3
    Ještě ve třetí minutě nastavení se pokusil zakončit střídající Kravec, míč ale poslal mimo.

90+1
    Z pravé strany posílal střílený centr do vápna Dasa a gólman Šovkovskij se musel mít na pozoru.

90
    Domácí publikum i přes stav 0:2 dává skandovaným potleskem najevo, že je s projevem svých miláčků spokojené.

90
    Jenže již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Domácí se sympaticky i v závěru tlačí na polovinu soupeře. Rádi by zaznamenali alespoň čestný úspěch a třeba ještě zdramatizovali závěr.

87
    Teď se již opravdu čeká jen na závěrečný hvizd. Domácí se nikam neženou a snaží se zápas dohrát se ctí.

85
    Nyní se hraje od vápna k vápnu. Na nebezpečné zakončení na jedné nebo druhé straně zatím marně čekáme.

84
    Zápas rychle spěje ke svému konci a zdá se, že zde již žádné drama neuvidíme.

82
    Po přímém kopu Jarmolenka zkusil zakončit Chačeridi, míč ale poslal mimo tři tyče domácí brány.

81
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Júnior Moraes, přichází Artem Kravec.

80
    Antunes fauloval a dostává žlutou kartu.

79
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Gil Vermouth, přichází Dor Miha.

78
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Derlis González, přichází Domagoj Vida.

78
    Znovu je hra zastavena. Tentokrát po faulu Albermana.

77
    Střelu Sydorčuka v pohodě lapil gólman Rajković. Byla to ale rozhodně dobrá pozice pro hostující celek.