Klatovy – Mladá Boleslav 0:5 (kon.) | Vyšehrad – Jablonec 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:5 (kon.)
Opava – Olomouc 1:5 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:5 (0:3)
FK Příbram
Úterý 29.09.2015, 17:00 • Střelecký ostrov • MOL Cup • 3. kolo

Zápas je u konce. Příbram zaslouženě postupuje, zápas hlídala a měla i další šance. Dynamo je nadále v krizi, dnes mělo jen pohlednou čtvrthodinu na začátku druhé půle, ale to bylo málo. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (18:45:58)

90

90
    Suchanův trestný kop znamenal snadnou práci pro gólmana Dynama.

89
    Žlutou kartu dostává Hric (SK Dynamo Č. Budějovice).

89
    Na dnešní utkání bylo vydáno 389 vstupenek.

88
    Ještě to zkoušel z dálky levačkou Končal, brankář Křížek míč udržel v rukavicích.

87
    Utkání se už spíš jen dohrává. Příbram postoupí do dalšího kola, na tom už se asi nic nezmění.

85
    Tregler odhlavičkoval balon vysoko do vzduchu, tam si ho našel gólman Švenger.

84
    Roh pro Dynamo.

83
    Záhy ji dostává i faulovaný Funda, který se provinil proti pravidlům.

82
    Po dvou minutách na hřišti Vojtěch Hadaščok úplně zbytečně dost necitlivě zboural Fundu. Dostává žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Rezek, přichází Hadaščok.

78
    Mohlo to být už tenisové skóre 2:6, Rezek ale po Štípkově centru sám před Křížkem selhal a poslal balon nad břevno.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pilík, přichází Suchan.

76
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté zřejmě stvrzují svůj postup. Na Marešův centr si naskočil JOSEF HNANÍČEK a natřikrát dokázal dopravit míč do sítě. Nejprve ho vychytal Křížek, pak ho zastavila tyč a pak už míč pohodlně poslal do sítě. U branky přihlíželi všichni obránci Dynama, ani jeden z nich neudělal ani krok. Aspoň to měli všichni z první řady...

74
    David Štípek taktickým faulem zastavil Bálka a vidí karetní napomenutí.

73
    Dvořák ostrým skluzem poslal k zemi Pilíka, standardka pro hosty.

72
    Běhavý Řezáč se nebojí, běhá a hodně rozvířil zálohu Dynama. Ve trojici s Jurdíkem a Šimákem patří k nejlepším ve druhé půli.

70
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Hála, přichází Benát.

Pavel Kortus ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 52. Jurdík, 56. Šimák – 15. Pilík (pen.), 29. Štípek, 30. Pilík, 58. Končal, 76. Hnaníček

Karty:   14. Lima (CEB), 83. Funda (CEB), 89. Hric (CEB) – 74. Štípek (PRI), 82. Hadaščok (PRI)

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč, Novák, Hric, Lima (36. Dvořák) – Hála (70. Benát) – Pešek, Šimák, Jurdík, Funda – Linhart (46. Bálek).
    Náhradníci: Benát, Buchvaldek, Dvořák, Pasecký, Vaněk, Bálek, Hajdušek

FK Příbram: Švenger – Sus, Tregler, Dosoudil, Končal – Hnaníček, Krameš – Štípek, Pilík (77. Suchan), Barák (64. Mareš) – Rezek (80. Hadaščok).
    Náhradníci: Zápotočný, Brandner, Suchan, Hadaščok, Mareš, Hruška

Rozhodčí: Pechanec – Pospíšil, Koval