Klatovy – Mladá Boleslav 0:5 (kon.) | Vyšehrad – Jablonec 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:5 (kon.)
Opava – Olomouc 1:5 (kon.)
SK Klatovy 1898
0:5 (0:4)
FK Mladá Boleslav
Úterý 29.09.2015, 16:30MOL Cup • 3. kolo

Je dobojováno, Mladá Boleslav postupuje do čtvrtého kola MOL Cupu díky přesvědčivé výhře 5:0 nad Klatovy. Před 1450 diváky se v první půli prosadili Vraštil, Baroš, Chramosta a Zahustel, po změně stran přidal útočník Milan Baroš svůj druhý gól v zápase. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (18:22:34)

90

88
    Diviš rozehrál riskantně na krátko, ale vyšlo mu to. To už se zápas rychle chýlí ke svému konci.

87
    Další rychlou protiakci Středočechů vedl Stanislav Klobása, ale nic převratného s míčem nevykouzlil.

85
    Hostující brankář drží míč na svých kopačkách a obezřetně vyčkává s rozehrávkou.

84
    Krejčího centr na vzdálenější tyč byl přetažený a míč skončil v autu, aniž by jej někdo před Divišem tečoval.

83
    Zápas se v podstatě dohrává již jen z povinnosti, což je poznat i na postupně uvadající atmosféře.

81
    Kadlec má odpracováno, na jeho místo nastupuje Tomáš György.

80
    Po Ščukově zaváhání ve středu hřiště se ke střele dostal Karel Krejčí, mířil ale jen do připraveného Diviše.

79
    S centrem z pravé strany si defenzíva týmu z města automobilů poradila, kulatý nesmysl skončil v zámezí.

77
    Dnešní utkání sleduje 1450 diváků.

76
    Inkasovaný gól Klatovské nabudil k další aktivitě, domácí ale ne a ne projít přes zhuštěný střed hřiště.
    74. Milan BAROŠ - 0:5

74
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak nakonec se Středočeši prosadili i ve druhé půli, svým druhým gólem v zápase se o to postaral MILAN BAROŠ!

74
    Domácím nelze upřít snaha, sráží je však laciné a zbytečné chyby.

73
    Karel Jarolím sáhl k poslední změně, Jiřího Skaláka nahradil Rudolfem Skácelem.

72
    Tentokrát mohl strážce domácí svatyně zůstat v klidu, rohový kop v podání Středočechů patřil do kategorie těch méně povedených.

71
    Skalák přiťukl míč úplně volnému Janu Kyselovi, jehož ránu z první Rojík skvělým zákrokem vytěsnil!

70
    Do konce již zbývá pouze nějakých dvacet minut, Klatovští stupňují aktivitu a nyní budou zahrávat roh.