Liberec – Pardubice 4:1 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:7 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 2:3 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:3 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 5:2 (kon.) | Třinec – Jihlava 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Plzeň 1929
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 01.10.2015, 17:00 • Home Monitoring Aréna • DHL Extraliga juniorů • 9. kolo

59:18
    Po vyhrané buly pádí Štekr znovu na střídačku!

58:42
    Komplikace pro domácí. Za krosček putuje na trestnou lavici Jan Walter (PLZ).

57:36
    Jonáš Štekr je znovu na střídačce, další power-play domácích!

56:47
    Obrovské šance domácího celku po akci Šimona Petráše, nikdo z indiánů ale nedokázal dopravit kotouč do brány! Nejblíže tomu měl Milan Švarc, ale ten by potřeboval o něco delší hokejku.

55:45
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A hned po vhazování je sníženo na rozdíl jedné branky, tohle bude ještě drama! Střelecký pokus Jana Waltera od modré čáry za záda Dominika Frodla pěknou tečí usměrnil ROMAN PŘIKRYL! Asistence: Jan Walter a David Kvasnička.

55:40
    Jonáš Štekr již nyní zamířil na střídačku a Plzeň je v šesti!

44:16
    Slavia právě vstřelila branku!
    Nádherná akce pražského týmu a je to 3:1! Filip Ječný parádní přihrávkou vybídl ke skórování VIKTORA NESTRAŠILA, který už mel lehkou úlohu – dopravit puk do odkryté klece. Asistence: Filip Ječný.

39:59
    Ještě šance na závěr třetiny! Po střele Jana Waltera mohl dorážet Kokoška, obrana Slavie tomu ovšem zabránila!

39:08
    Jan Poruba byl sám v mezikruží, ale naštěstí pro indiány trefil jen připraveného brankáře Jonáše Štekra!

35:34
    Luboš Adam (SLA) je vyloučen na dvě minuty za nedovolenou výstroj a domácí tým tak bude hrát další přesilovou hru.

28:54
    Za hru vysokou holí je vyloučen Petr Tejral (SLA). Domácí tak mohou vyrovnat v přesilové hře.

26:29
    A mohlo být vyrovnáno! Martin Beneš dostal přihrávku do brejku, ale skvělý zásah betonem předvedl Dominik Frodl.

25:28
    Tak jsem to zakřikl! Nyní se to totiž povedlo a je z toho branka. Na levé křídlo dostal přihrávku FILIP SUCHÝ, který nekompromisní střelou zápěstím nedal Frodlovi šanci a využil tak přesilovou hru! Asistence: Václav Krliš a David Kvasnička.

24:00
    Nyní Kokoška neproměnil šanci kvůli tomu, že byl držen Filipem Ječným (SLA). Ten tak dostává dvě trestné minuty.

22:53
    Po střele Filipa Suchého se dostal k dorážce Lukáš Vlček, ale Dominik Frodl se včas přesunul a skvěle vyrazil kotouč!

20:54
    Z mezikruží nyní dobře střílel Martin Beneš, ale Frodl dokázal kotouč vyrazit do bezpečí! Mohlo být sníženo.

20:33
    To je něco, hned po první brance skóruje Slavia znovu! Na brankovišti dokázal puk bekhendem do brány dorazit pozorný JAN PORUBA! Asistence: Petr Tejral a Aleš Furch.

20:22
    Tak to je úvod třetiny jako hrom! Slavia Praha se dostává do vedení 1:0. Josef Saňa vystřelil od modré čáry a Štekr vyrazil puk jen na hokejku DENISE HELDÁKA, který dopravil hrací předmět za záda domácího gólmana! Asistence: Josef Saňa a Viktor Nestrašil.

16:57
    Za podražení nyní na trestnou lavici putuje Luboš Adam (SLA). První přesilovku si tak zahraje Plzeň.

11:51
    Šance i na druhé straně! Petr Tejral dostal puk mezi kruhy a byl sám před Štekrem, zápěstím ale poslal hrací předmět nad branku do ochranné sítě!

11:02
    A další velká šance domácího týmu! Šimon Petráš se dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti, nicméně Dominik Frodl vyrazil puk do bezpečí!

10:03
    Filip Kokoška měl na holi první branku! Bekhendem obehrál obránce i brankáře, ale na brankové čáře zastavil kotouč v cestě do branky jeden z bránících Slávistů!

07:08
    Viktor Nestrašil nahrál mezi kruhy na dobře postaveného Filipa Ječného, který ovšem nechal vyniknout brankáře Jonáše Štekra! A ten si svůj zákrok lapačkou náležitě vychutnal.

06:03
    Lukáš Vlček (PLZ) je nyní vyloučen na dvě minuty za podražení. Slavia Praha si tak zahraje přesilovou hru.

00:15
    A hned velká šance domácích! Filip Kokoška nahrával do jízdy Václavu Krlišovi, ale ten Dominika Frodla nepřekonal.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 26. Suchý (Krliš, Kvasnička), 56. Přikryl (Walter, Kvasnička) – 21. Heldák (Saňa, Nestrašil), 21. Poruba (Tejral, Furch), 45. Nestrašil (Ječný)

HC Plzeň 1929: Štekr (Zeman) – Kvasnička, Polívka, Kaňák, Walter "A", Pokorný, Rajal – Petráš, Beneš "C", Švarc, Vlček, Kučera, Krystl, Rajal, Krliš "A", Přikryl, Kokoška, Vracovský, Suchý, Stráský
    HC Slavia Praha: Frodl (Dubský) – Hůla, Novák, Drahorád, Adam, Saňa "A", Straka – Poruba, Mašek, Nestrašil "C", Heldák, Ječný, Vyskočil, Tejral "A", Josefus, Suda, Sládek, Mareček, Furch

Rozhodčí: Hornáček – Doležal, Klouček