Philadelphia – New Jersey 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:7 (kon.) | Carolina – Washington 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Rangers – Boston 3:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
New Jersey Devils
Čtvrtek 01.10.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Příprava NHL

Ode mě to bude všechno, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (03:44:58)

Tři hvězdy zápasu:
    1. Travis Zajac (NJD) 2+0
    2. Chris Porter (PHI) 1+0
    3. Damon Severson (NJD) 0+2

Ďáblové vyloupili led Philadelphie a vyhráli 4:2!

Do vedení šli již v čase 3:00, kdy se po stříleném pasu Seversona prosadil Tuomo Ruutu. Domácí se ale poté probrali, v 10. minutě vyrovnali zásluhou Chrise Portera a v 16. minutě šli do vedení po gólu Waynea Simmondse. Vyrovnání Ďáblům v přesilovce zařídil Adam Henrique v minutě 23., na konci druhé třetiny se ještě prosadil Travis Zajac. Ten dal i gól do prázdné branky a potvrdil výhru New Jersey 4:2.

Ve zkušebním prodloužení poté rozhodl Jacob Josefson.

Dnešní utkání sledovalo 17 732 diváků.
    Jacob JOSEFSON - gól ve zkušebním prodloužení

Důležité akce ze zkušebního prodloužení (bude aktualizováno)
    60:16 – Devils šli do přečíslení dva na jednoho, ale Stempniakův pokus vyrazil LaBarbera.
    61:12 – David Schlemko nahrál na volného Henriquea, který ale trefil jen přesouvajícího se brankáře.
    61:25 – Jiří Tlustý bekhendem trefil tyčku!
    62:00 – Po střele Travise Zajaca dorážel Stempniak, ale neuspěl! Hosté mají obrovský tlak.
    63:00 – Jakub Voráček se snažil prodrat do samostatného úniku, ale na poslední chvíli mu unikl puk.
    63:27 – Obrovskou chybu Jasona LaBarbery potrestal gólem JACOB JOSEFSON, Ďáblové tak i třetí zkušební prodloužení v přípravě vyhráli!

Ještě ale neodcházejte, čeká nás zkušební prodloužení tři na tři.

59:28
    Devils právě vstřelili branku!
    To, co se nepodařilo Giontovi, dokázal nyní TRAVIS ZAJAC. Ten tak poslal kotouč do prázdné branky a svou druhou trefou v utkání zřejmě rozhodl o jeho osudu. Bez asistence.

59:09
    Stephen Gionta nyní mohl rozhodnout, ale z blízkosti zcela nepochopitelně minul prázdnou branku!

58:59
    Domácí to zkusí se šesti hráči v poli!

58:39
    Jiří Tlustý se dostal do samostatného úniku a zkusil střelu bekhendem, Jason LaBarbera ale vyrazil puk!

57:41
    Michael Del Zotto dostal nabito na volej a vyslal ránu jako z kanónu, nicméně Keith Kinkaid velmi dobře vyrazil kotouč do bezpečí!

57:12
    Jakub Voráček nahrával na Marka Streita, který už mohl střílet, ale nedokázal si zpracovat puk a musel se pro něj vracet dokonce až do obranného pásma.

56:27
    Ďáblové ale pokračují v držení kotouče a pozvolna kombinují, což jim za současného stavu naprosto vyhovuje.

56:05

55:06
    Pavel Zacha dostal prostor při přesilové hře, ke kotouči se ale moc nedostal.

54:51
    Střelu obránce Davida Schlemka dokázal vyrazit pozorný LaBarbera do bezpečí.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 10. Porter (Del Zotto, Gagner), 16. Simmonds (Giroux, Del Zotto) – 3. Ruutu (Severson, Josefson), 23. Henrique (Palmieri, Josefson), 38. Zajac (Severson), 60. Zajac

Philadelphia Flyers: Neuvirth (41. LaBarbera) – Schultz, Streit "A", Del Zotto, Medveděv, Manning, L. Schenn – B. Schenn, Giroux "C", Voráček – Porter, Gagner, Simmonds "A" – Read, Laughton, Umberger – VandeVelde, White, Bellemare
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Schlemko, Larsson, Merrill, Severson, Helgeson, Gelinas – Boucher, Zajac "A", Palmieri – Henrique "A", Josefson "A", Ruutu – Stempniak, Kalinin, Tlustý – Matteau, Zacha, Gionta

Rozhodčí: Walsh, Romasko – Sheler, Sericolo

Diváci: 17 732