Vsetín – Olomouc 0:4 (kon.) | Opava – Zlín 1:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Poruba – Havířov 3:5 (kon.)
Třinec – Vítkovice 9:1 (kon.) | Letňany – Jihlava 5:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 7:6 (2:0 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
9:1 (3:0, 6:0, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 03.10.2015, 14:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu • 10. kolo

57:07
    Teď už přichází zmíněné vyloučení, Veřmiřovský vyloučen za krosček.

50:32
    Imrich si míří odpočinout na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za podražení.

46:30
    Veřmiřovský si odpočine na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:45
    A hru v oslabení si znovu vyzkouší také hosté, kterých bylo na ledě šest. Trest pro hráčskou lavici míří odpykat Gřesík.

35:35
    Radzienciak si míří odpykat dvě minuty za krosček. Šance pro hosty.

32:33
    První trest také pro hosty. Slíž zatáhl za záchrannou brzdu a na trestné lavici si odpyká dvě minuty za hákování.

18:56
    A na osm sekund půjdou Oceláři do tří. Radzienciak je vyloučen na dvě minuty za podražení.

17:04
    A je tady druhý trest pro Oceláře. Kvasnica si odpyká dvě minuty za podražení.

10:36
    Hrehorčák po odpískání sekl jednoho z vítkovických hráčů, což neuniklo pozornosti rozhodčího a domácí útočník si tak odpyká dvě minuty.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 3. Plitko (TS), 6. Kalus (Lacka, Imrich), 15. Kvasnica (Kalus, Lacka), 23. Vochozka (Hrehorčák, Rufer), 24. Papaj (Kalus, Kvasnica), 31. Hrehorčák (Vochozka, Papaj), 35. Brabec (Radzienciak, Kalus), 36. Timotej Marguš (Plitko), 40. Hladonik (Vochozka, Imrich) – 51. Baláž (Ficek, Šala)

HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Hrachovský, Valíček, G. Radzienciak, Rufer, Brabec, Timotej Marguš, Imrich – Plitko, Vochozka, Mach, Hrehorčák, Kvasnica, Hladonik, Lacka, Kalus, Papaj, Najsar
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Daňa) – Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Bernát, Šala, Baláž, Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Raška

Rozhodčí: Mrkva – Vengřín, Stonavský