Motor ČB – Most 3:2 (kon.) | Havířov – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Slavia 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Prostějov 2:3 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Benátky n/J 2:6 (kon.) | Přerov – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Jihlava – Třebíč 2:1 (kon.)
AZ Havířov
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 03.10.2015, 17:00 • K&K PNEU Aréna • Chance liga • 10. kolo

Již v průběhu třetí třetiny bylo jasné, že toto utkání rozhodnou maličkosti. V poslední periodě se touto maličkostí stál gól na 2:1, o který se postaral dnes tříbodový Jan Kána.

Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště. (19:12:53)

60:00
    V závěru utkání byl ještě vyloučen Kalus na dvě minuty za podražení, ale toto vyloučení již na výsledek utkání nemá vliv.

59:44
    Utkání se již dohrává, závěr utkání domácí s přehledem zvládli a připíší si do tabulky tři důležité body.

59:18
    Domácí dostali kotouč do středního pásma.

58:27
    Havířovský zimní stadion je již oděn naladěn na vítěznou vlnu, tohle by si již Havířov měl pohlídat.

58:04
    Havířov právě vstřelil branku!
    Přesilovka se AZetu podařila na výbornou, mezi dva obránce si do předbrankového prostoru najel DANIEL ŠTUMPF, který dostal milimetrově přesnou přihrávku od Jana Káni: Asistence: Jan Káňa

57:41
    Tlak Havířova nakonec vyústil ve faul Nicolase Hlavy (KAD), který odchází na dvě minuty za sekání.

57:11
    Domácím se daří držet puk v útočném pásmu, Kadaň se nemůže dostat z tlaku.

56:20
    Ihned po buly pálll Tomi, ale jeho dělovku zastavil před brankou stojící obránce.

56:16
    Zakázané uvolnění hostů vrací hru do jejich obranného pásma.

55:33
    Strmeň si vybruslil z brankoviště a zalehl volný kotouč. Havířovu se nyní daří držet cenné vteřiny pobytem v útočném pásmu.

54:58
    Vošvrda si nerozuměl s obranou a málem to vedlo k problémům, ale Kadaň nedokázala situaci využít.

54:14
    Chybička domácí obrany, po které se dostal k zakončení Štovíček, ale z mezikruží nedokázal vyrovnat.

53:11
    Kotala dokázal baseballovým způsobem zpracovat kotouč, ale již neměl dostatek síly na zakončení.

Dnešní utkání sleduje 1664 diváků.

52:52
    Vošvrda musel být pozorný u své levé tyče, ale dokázal hru přerušit.

51:37
    Po střele se kotouč od zadního mantinelu odrazil před branku, ale nikdo z havířovským se k němu nedostal.

51:14
    Se štěstím se kotouč odrazil až před branku Kadaně a JAN KÁŇA dokázal těsně před brankou zamíchat s pukem a prostřelil Strmeně již podruhé v utkání. Asistence: Vojtěch Tomi, Daniem Štumpf

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 12. Káňa (Tomi, Korím), 52. Káňa (Tomi, Štumpf), 59. Štumpf (Káňa) – 30. Hejcman (Kverka, Černý)

AZ Havířov: Vošvrda (Matoušek) – Ostrčil, Mazanec, Štencel, Korím, Bahounek, Krisl, Lenďák – Kalus, Staněk, Maruna – Tomi, Káňa, Štumpf – Bárta, Pechanec, Sztefek – Kotala, Rimmel, Matějek – Bednář
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Charousek, Szathmáry, Trefný, Černý, Rohan, Drobný – Veselý, Kůs, Kverka – Hlava, Hejcman, Chrpa – Müller, Štovíček, Vrána – Vaněk, Doležal

Rozhodčí: Kubičík – Barteček, Hanzlík