Motor ČB – Most 3:2 (kon.) | Havířov – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Slavia 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Prostějov 2:3 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Benátky n/J 2:6 (kon.) | Přerov – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Jihlava – Třebíč 2:1 (kon.)
AZ Havířov
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 03.10.2015, 17:00 • K&K PNEU Aréna • Chance liga • 10. kolo

60:00
    V závěru utkání byl ještě vyloučen Kalus na dvě minuty za podražení, ale toto vyloučení již na výsledek utkání nemá vliv.

58:04
    Havířov právě vstřelil branku!
    Přesilovka se AZetu podařila na výbornou, mezi dva obránce si do předbrankového prostoru najel DANIEL ŠTUMPF, který dostal milimetrově přesnou přihrávku od Jana Káni: Asistence: Jan Káňa

57:41
    Tlak Havířova nakonec vyústil ve faul Nicolase Hlavy (KAD), který odchází na dvě minuty za sekání.

54:14
    Chybička domácí obrany, po které se dostal k zakončení Štovíček, ale z mezikruží nedokázal vyrovnat.

51:14
    Se štěstím se kotouč odrazil až před branku Kadaně a JAN KÁŇA dokázal těsně před brankou zamíchat s pukem a prostřelil Strmeně již podruhé v utkání. Asistence: Vojtěch Tomi, Daniem Štumpf

44:13
    Káňa byl zasažen hokejkou do obličeje a Jakub Trefný (KAD) odchází na dvě minuty.

43:21
    Před Strmeněm vzniklo pořádné nebezpečí, ale hostující brankář si nakonec s celou situací poradil, když ani jeden z dorážejících hráčů nedokázal puk dostat do sítě.

38:58
    Nádherná přesilovková kombinace Havířova, vše bylo zakončeno rychlou střelou z mezikruží, ale puk narazil jen do Strmeně, který se stačil přesunout.

38:43
    Po siganlizovaném vyloučení povyjeli z branky oba brankáři, správně to udělal ten havířovský, poněvadž na trestnou lavici odjíždí Darek Hejcman (KAD) za vysokou hůl.

38:29
    Z pravého kruhu si najel do střelecké pozice NIcolas Hlava, ale narazil jen rychlou lapačku Vošvrdy.

31:12
    Branka Kadaně byla posunuta a ihned poté se strhla další roztržka, do té se zabojil Charousek (KAD) a Káňa (AZ). Oba hráči jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

29:16
    Kadaň právě vstřelila branku!
    V signalizované výhodě se hosté dostávají k vyrovnání. Před brankou zůstal naprosto osamocen DAREK HEJCMAN, který nejprve sice Vošvrdu nepřekonal, ale napodruhé už byl brankář AZetu bezmocný. Asistence: Jaromín Kverka, Robert Čermý

27:02
    Tlak Kadaně vedl až ke střele Veselého, který v gólové pozici trefil jen před sebou stojícího hráče a to zabránilo jistému vyrovnání.

24:55
    Sztefek v situaci dva na jednoho dobře potáhl kotouč, zbavil se protihráče, ale Krisl již před brankou neměl dostatek prostoru a o nedokázal tak zakončit.

21:49
    Antonín Pechanec je dnes prvním potrestaným hráčem Havířova, odchází na dvě minuty za podražení.

18:19
    Další velká šance a v té byl KVerka, Vošvrda však dokázal vyrážečku ponechat nad betonem a vyrazit kotouč.

18:03
    Na brankové čáře se musel roztáhnout Vošvrda, dokázal však betonem kotouč zastavit.

15:26
    Dvě nádherné akce Havířova, Bárta nejprve našel Kaluse a poté ještě ve větší šanci Rimmela, ale ten trefil konec hokejky Strmeně.

12:19
    Štovíček (KAD) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

12:18
    V signalizované výhodě měl možnost zakončit Bárta, ale v gólové situaci trefil pouze Strmeně.

11:15
    Nejprve nahození domácího Tomiho vzbudilo rozruch, ale Strmeň ještě stačil kotouč vyrazit. Kotouč se poté odrazil přesně na hokejku JANA KÁNI, který neměl problém vstřelit svůj první gól v dresu Havířova. Asistence: Vojtěch Tomi, Karol Korím

06:12
    Kamil Charousek (KAD) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

06:12
    Hned tři hráči Havířova doráželi kotouč do branky, ale Strmeň také tentokrát odolal. Domácí jsou v úvodu aktivnějším týmem.

04:32
    Pechanec si vyjel z roku kluziště a dostal se ke střele a poté i k dorážce, oba pokusy však Strmeň kryl.

03:42
    Vošvrda v první vážnější akci dnes, krásnou kombinaci Kadaně však dokázal havířovský brankář zastavit.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 12. Káňa (Tomi, Korím), 52. Káňa (Tomi, Štumpf), 59. Štumpf (Káňa) – 30. Hejcman (Kverka, Černý)

AZ Havířov: Vošvrda (Matoušek) – Ostrčil, Mazanec, Štencel, Korím, Bahounek, Krisl, Lenďák – Kalus, Staněk, Maruna – Tomi, Káňa, Štumpf – Bárta, Pechanec, Sztefek – Kotala, Rimmel, Matějek – Bednář
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Charousek, Szathmáry, Trefný, Černý, Rohan, Drobný – Veselý, Kůs, Kverka – Hlava, Hejcman, Chrpa – Müller, Štovíček, Vrána – Vaněk, Doležal

Rozhodčí: Kubičík – Barteček, Hanzlík