Řisuty – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:0 (kon.) | Nymburk – Sokolov 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 8:3 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Břeclav – Vsetín 0:9 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 8:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 1:3 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 8:2 (kon.)
Děčín – Kolín 0:3 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 5:7 (kon.)
HC Kobra Praha
5:7 (1:2, 2:2, 2:3)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 03.10.2015, 18:00 • Praha - Braník • 2. liga skupina Západ • 6. kolo

57:15
    Ve stejném čase Jakeš zbytečně fauloval a dává hostům šanci. Dvě minuty za hrubost.

50:01
    Po uplynutí první minuty domácí přesilovky je vyloučen také domácí hráč. Za nedovolené bránění je vyloučen Jedlička. Bude se hrát ve čtyřech.

43:44
    Martin Klement si odsedí dvě minuty za podražení.

27:26
    Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě dostanou hosté. Filip sice zkoušel tuto situaci diplomaticky vyřešit, ale Jan Matějka už usedá na trestnou lavici.

25:54
    Kobra bude hrát v oslabení. Kučera dostává dvě minuty za nesportovní chování.

21:36
    Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen hostující Martin Klement.

17:06
    Domácí se zahrají dvaadvacet vteřin přesilovou hru pěti proti třem. Vyloučen je Beneš za sekání.

15:28
    Lang zavezl kotouč do pásma, kde se zrodil další faul. Přesilovou hru si zahrají domácí. Vyloučen je Maďar za hákování.

12:37
    Dvě minuty si odsedí Hanták. Provinil se napadením. Hostí měli v ponechané výhodě dvě zajímavé šance, ale ani deCarvalho, ani Martin Filip nedokázali protlačit kotouč za záda Langera.

09:58
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Vyloučen je na dvě minuty za nedovolené bráněn Dalibor deCarvalho.

08:33
    První přesilovou hru si dnes zahrají hosté. Vyloučen je Jiří Jakeš za faul loktem. Odsedí si dvě minuty.

Marek Komárek

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 3. Jakeš, 24. Škop (Šteiner), 36. Hanták (Jakeš), 48. Jakeš (Hanták), 51. Cafourek (Slanina, Jakeš) – 7. Bláha (Šimoníček), 10. Maďar (Šťastný), 28. Šťastný (Filip), 40. Šimoníček, 58. Matějka, 59. Urban (Beneš), 60. Šimoníček (Bláha)

HC Kobra Praha: Langer (Bílek) – Cafourek, Verbík, Drahorád, Šteiner, Drábek, Lang, Bureš, Kulich – Jakeš (C), Slanina, Borovanský, Vlach, Škop, Hanták, Jedlička, Kučera, Hlinka, Kysela, Strnad
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Beneš, Lenoch, Klement, deCarvalho, Jebavý, Kadavý, Chleborád – Jirků, Urban, Maďar, Šťastný, Filip, Matějka, Bláha, Šimoníček, Mrňa, Vacek, Srnský

Rozhodčí: Veselý – Černý, Rubáš