Třinec – Havířov 2:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 03.10.2015, 13:30 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 10. kolo

Děkuji vám za pozornost a u onlinů na serveru Onlajny.com někdy zase naviděnou. (15:33:21)

Havířovští ukázali v tomto utkání větší srdce a zaslouženě si z nové WERK Arény odvezou dva body za vítězství 3:2 po prodloužení.

60:35
    Havířov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Potočný se uvolnil v levém kruhu, vystřelil, brankář Ochman vyrazil puk před střelce a pohotový MATĚJ POTOČNÝ procedil kotouč přes třineckého brankáře a rozhodl o dvou bodech pro Havířov.

60:21
    Domácí faulovali a za malou chvíli bude zahájena přesilovka Havířova čtyři na tři. David Homola byl vyloučen na 2 minuty za podražení.

60:14
    Raška si sjel z levé strany do středu, jeho tečovaná střela trefila pouze plexisklo za havířovskou bránou.

60:01

Ve třetí třetině nedokázali domácí udržet těsné jednobrankové vedení a tři minuty před koncem zaslouženě vyrovnal Žídek na dosavadních 2:2. Za malou chvíli začne prodloužení. Třinečtí budou mít ještě 23 sekundovou výhodu jednoho muže v poli.

60:00

59:52
    Třineckým se přesilová hra vůbec nedaří a utkání s největší pravděpodobností půjde do prodloužení.

59:40
    Další zakázané uvolnění v neprospěch Třince přesouvá hru před brankáře Ochmana.

59:30
    Havířov se brání velice dobře a třinecké hráče nepouští k osudnému zámku.

58:27
    Hosté vyhráli buly a vyhodili puk až za třineckou bránu, vzápětí domácí nepřesnou rozehrávkou donutili rozhodčí odpískat zakázané uvolnění.

58:24
    Třinecký trenér Jiří Raszka si vzal oddechový čas a nechává odpočinout nejúdernějšímu útoku.

58:24
    Raška byl faulován při průniku po pravé straně a v závěrečných minutách budou mít domácí výhodu přesilové hry. Dvě minuty si odpyká Vojtěch Ševěček (HAV) za sekání.

58:01
    Neskutečné! Peterek zadovkou našel u pravé tyče zcela volného Indrsta, třinecký útočník měl před sebou prázdnou bránu, ale trefil pouze tyč!

57:52
    Domácí to nabudilo jako první inkasovaný gól a přidali na rychlosti a agresivitě.

56:57
    Krásná akce JANA ŽÍDKA, který se vytočil v pravém kruhu a přesnou střelou o spojnici horní a pravé tyče vyrovnává na 2:2. Asistence: Martin Pliska.

55:30
    Hosté jsou v plném počtu.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 10. Bulava, 10. Rybnikár (Mikler) – 9. Bochnak (Žídek), 57. Žídek (Pliska), 61. Potočný

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Bulava, Patlevič, Srníček, Homola, Sz. Radzienczak – Raška, Čmiel, Plandor, Peterek, Korčák, Indrst, Mikler, Rybnikár, Tobiáš Marguš
    AZ Havířov: Dufek (Mokrý) – Zíková, Pavelek, Grygar, Hrček, Ševěček, Pliska – Janeček, Del Favero, Tomeček, Revaj, Potočný, Juhász, Malysz, Pindel, Bochnak, Zíka, Bambula, Přeček, Žídek

Rozhodčí: Fiedler – Lederer, Poruba