Trnava – Spišská N. Ves 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 2:1 (kon.) | Humenné – Prešov 2:0 (pře.)
Bardejov – Nové Zámky 4:2 (kon.) | Senica – Detva 2:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 2:4 (kon.)
HK Bardejov
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Pátek 16.10.2015, 17:301. liga (SR)

59:51
    Bardejov dal gól!

Je rozhodnuté, Bardejov dnes porazí Nové Zámky. Do prázdnej brány rozhoduje domáci JAKUB LINET.

52:05

A je to tu! Bardejov po tlaku sa zaslúžene dostáva do vedenia. Osem minút pred záverom je to veľmi dôležitý gól. Gólmana prekonal ONDREJ GMITTER. Asistencia: Kalináč

28:49
    Bardejov skóruje v oslabení. Domáci sa dostali do prečíslenia dvaja na jedného, Valjent posunul DOMINIKOVI ŠIMČÁKOVI a ten gólmanovi nedal šancu. Asistencia: Vaško, Valjent

21:27
    HC Nové Zámky dali gól!
    Hostia teraz šokovali a hneď na začiatku druhej tretiny sa ujímajú vedenia. DOMINIK HEGYI prekvapujúco prekonal brankára domácich, keď sa v skrumáži najlepšie zorientoval. Asistencia: Dubec, Koutník