Real Madrid – Levante 3:0 (kon.) | Eibar – Sevilla 1:1 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 5:2 (kon.)
Valencia – Malaga 3:0 (kon.) | Real Betis – Espanyol 1:3 (kon.)
SD Eibar
1:1 (1:0)
Sevilla FC
Sobota 17.10.2015, 18:15Španělská LaLiga • 8. kolo

Ve druhé části byla Sevilla výrazně lepším týmem a zcela zaslouženě se dočkala vyrovnání, když se v 71. minutě trefil Gamerio. Pro hosty mohlo být ještě veseleji, jenže o dvě minuty později vychytal nádhernou ránu Ramiho. Sevilla měla v závěru opravdu drtivý tlak, ale dalšího gólu jsme se nedočkali, a tak se oba týmy rozcházejí smírně po remíze 1:1. (20:03:41)

90+4

90+3
    Immobile dostává žlutou kartu za úder loktem.

90+3
    Bylo tomu tak, nicméně domácí muž v rukavicích si pro balón došel a zachytil ho do své náruče.

90+2
    Celek Eibaru se brání zuby nehty. Inui podrazil u půlícího kruhu Banegu. A pravděpodobně přijde další nákop do šestnáctky Riesga.

90+1
    Krychowiak to zkoušel z velké vzdálenosti. Nebyla to přesná střela, a tak se bude rozehrávat od brány Rica.

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Konopljanka byl ve výborné pozici, jenže se střelou dlouho otálel. Nakonec se na něj vrhli tři protihráči a ti jej o balón obrali.

87
    Z toho sice nic nevzešlo, jenže o pár metrů vedle přišel další faul Eibaru. Rozehrávka Vitola ale ani teď nepřinesla kýžený další gól.

85
    V závěru je domácí tým pod drtivým tlakem a Sevilla z toho těží! Bude zahrávat nebezpečnou standardní situaci z hranice vápna.

83
    Také hosté mění hráče. Odstupuje Gameiro a na hřiště míří Immobile.

83
    Hostům nevyšel ani další roh, a tak domácí střídájí. Odchází Adrián a na posledních pár minut si zahraje Enrich.

82
    Následovala střela z dálky o kterou se postaral Krychowiak. Ani on nebyl přesný, a tak bude Riesgo rozehrávat.

81
    Ačkoliv byl centr Banegy tečovaný, i tak zamířil do pokutového území. Naštěstí pro Eibar se ale k balónu žádný ze soupeřů nedostal.

79
    V této chvíli se hraje pouze na jednu bránu. Individuální zakončení Konopljanky bylo nepřesné. Míč zamířil do boční sítě.

78
    A opět skvělý Riesgo! Ten zabránil další velké šanci, když zneškodnil ránu Ramiho, která mířila přesně k pravé tyči. Domácí brankař vyrazil míč v poslední chvíli.

77
    Naštěstí je zmiňovaný hráč v pořádku a už se zase hraje. Tremoulinas bude vhazovat nedaleko velkého vápna domácích.

76
    Na hřišti přichází lékaři Eibaru, kteří ležícího hráče ošetřují. Snad to nebude nic vážného.

75
    Dlouhý nákop do pokutového území zaplul přímo do náruče Riesga. Ten ve vzduchu nešťastně trefil spoluhráče Capu nohou do obličeje.