Salzburg – Admira 8:0 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 3:1 (kon.) | Ried – Mattersburg 0:1 (kon.)
Austria – Grödig 2:1 (kon.)
SV Guntamatic Ried
0:1 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 17.10.2015, 18:30 • Keine Sorgen Arena • Rakouská Bundesliga • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Nashledanou! (20:26:41)

Utkání je tedy u konce a tři body si připisuje hostující SV Mattersburg. O jedinou branku se v nudném utkání v 74. minutě postaral Perlak, díky němuž hosté ukončili svou sérii tří zápasů bez výhry. Naopak domácí Ried je dnes opět na nule a zůstane předposlední.

90+3

90+3
    Hosté chytře po dalším rohu odkopli míč daleko na soupeřovu polovinu. Poté se navíc domácí provinili faulem.
    90+2. I Murgovu ránu pod břevno vytáhl hostující brankář Kuster

90+2
    Míč se po odvráceném centru odrazil k Murgovi, který pálil z hranice šestnáctky, avšak Kuster jeho pokus mířící pod břevno vyrazil.

90+2
    Teď si ale Ried vybojoval rohový kop. Jedna z posledních šancí domácích a do vápna jde i gólman Gebauer.

90+2
    Hodně nepřesná přihrávka vzduchem se od trávníku odráží do rukavic Markuse Kustera. Gólman Mattersburgu je nyní velmi jistý.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty. Ta první již se rozeběhla.
    90. Kuster výborně vykopl nebezpečnou ránu

90
    A mohlo být vyrovnáno! V poslední minutě řádné hrací doby měl míč na kopačce jeden z domácích, ale ten křížnou ranou Kustera nepřekonal! Skvělý zákrok hostujícího brankáře.

88
    Ani další dlouhý nákop do šestnáctky před Kusterem domácí hráče nenašel. Oči všech místních fanoušků se za chvíli budou upínat k hlavnímu rozhodčímu, který za moment sdělí nastavení druhého poločasu.

87
    Několik vteřin navíc hosté nyní ušetřili dalším střídáním. zatím jediného úspěšného střelce zápasu, Michaela Perlaka, nahrazuje Sven Sprangler.

85
    Ofenzivní snahu Riedu zastavuje naprosto zbytečný útočný faul. Čas na vyrovnání se domácím povážlivě krátí.

83
    Je tady druhé střídání Mattersburgu. Na závěrečné minuty přichází Mario Grgić, který své místo na lavičce přepustil Röcherovi.

83
    Riedu se nic nedaří. Onisiwo prošel přes tři hráče jako nůž máslem a zastavil ho až faul Janeczeka. Ten navíc vidí žlutou kartu.

82
    A nově příchozímu Sikorskimu se vůbec nepovedl první kontakt s míčem, který poslal k hostujícímu brankáři.

81
    Domácí tým SV Josko Ried má dostřídáno. Posledním střídaným hráčem je Möschl, kterého nahrazuje Daniel Sikorski.